XCAGE 8: Paweł "Trybson" Trybała przygotowuje się do kolejnego pojedynku

14 Lipiec 2015
0
XCAGE 8: Paweł "Trybson" Trybała przygotowuje się do kolejnego pojedynku


Po swoim zawodowym sukcesie w zawodowym MMA, popularny Paweł Trybała słowa dotrzymuje i udowadnia, że w mieszanej formule nie zamierza być jedno sezonowym hitem. Telewizyjny „Trybson” rozpoczął już przygotowania do kolejnej walki w Toruniu, która rozegra się 5 września na XCAGE 8.

Paweł Trybała:

Toruń to piękne miasto a ludzie są zajebiści. Bardzo się ciesze, że znowu jestem w mieście pierników i zaczynam kolejne przygotowania do gali X Cage 8. Cieszę się, że są tu ludzie, którzy chętnie poprawią moje błędy i przygotują mnie do kolejnej walki . Dzięki No Limits Toruń i No Limits Złotoria za ten czas , który mi poświęcacie do przygotowań. Rywala jeszcze nie znam, były różne propozycje, ale żadna nie została potwierdzona, więc nie będę Wam mydlił oczu, bo wyjdzie 1000 i 1 baśni. Kto by to nie był dam z siebie wszystko! Jedyne co mogę Wam powiedzieć teraz to wiem, że Gala XCage 8 planowana jest na 5 września i że nie zabraknie mocnych nazwisk na gali, więc możecie być spokojni o wysoki poziom sportowy rozpisanych walk na tamten wieczór. Jeszcze jedno co Wam mogę obiecać… to na pewno będę ciężko trenował i mam nadzieję, że pokażę dobrą walkę w której dam z siebie wszystko!
Serdeczne podziękowania dla NO LIMITS i wszystkich sponsorów, z którymi współpracowałem, współpracuję i zamierzam współpracować!

Paweł i tym razem spędzi okres przygotowań w toruńskim No Limit gdzie będzie trenował dzięki pomocy współwłaściciela XCAGE, Pawła Klimkiewicza:

Przygotowania do kolejnej walki Pawła będą się odbywały w Toruniu oraz w Złotorii. Planujemy również wyjazdy do zaprzyjaźnionych klubów, jednak o szczegółach trudno mi w tej chwili powiedzieć. Paweł to pracowity chłopak, który słucha się poleceń trenera, więc liczę na równie owocną współpracę jak przed jego debiutem. Do gali zostało ok. dwa miesiące, więc czasu jest akurat by zbudować wysoką formę na wrzesień. Już wkrótce zaczniemy ujawniać więcej szczegółów dotyczących gali. Kibice mogą być spokojni, że kolejny raz staniemy na wysokości zadania i zobaczą w toruńskim oktagonie mocne nazwiska.

Przypominamy, w marcu Paweł Trybał szybko znokautował Pawła Stojanowskiego w zaledwie 1:17 pierwszej rundy. Z istotnych informacji, włodarzom udało się przenieść gale z piątku 04.09. na sobotę 05.09.aby tym samym nie kolidować z meczem piłkarskim Polska Niemcy.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o