Abdelaziz: Rousimar Palhares może zostać pozbawiony tytułu po walce z Shieldsem

autor:
03 Sierpień 2015
Abdelaziz: Rousimar Palhares może zostać pozbawiony tytułu po walce z Shieldsem

foto: wsof.com

foto: wsof.com


Nie jest to odosobniony przypadek, kiedy Rousimar Palhares (18-6) przeciąga dźwignię i nie reaguje na komendy wydawane przez sędziego. W przeszłości za takowe przewinienie został wyrzucony z UFC, teraz może zostać pozbawiony tytułu WSOF.

Brazylijczyk po raz kolejny nadużył przepisów i podczas wykonywania Kimury, zostając pierwszym zawodnikiem, który poddał Jake’a Shieldsa. Amerykanin wielokrotnie reklamował, że „Toquinho” chcąc uciec z dosiadu wkładał palce w oczy swojego oponenta. Decyzja ma zostać podjęta na wtorkowym spotkaniu przedstawicieli World Series of Fighting.

Obejrzałem walkę z udziałem Shieldsa i Palhares. Palhares wielokrotnie włożył palec w oko Jake’a. Co więcej, po raz kolejny przeciągnął poddanie. Ray wyda odpowiednie oświadczenie we wtorek i Palhares może zostać pozbawiony mistrzowskiego tytułu.

Komentarze

 • vamos

  Ostatecznie Palhares skończy w KSW albo w walkach żuli pod supermarketem

 • W. Mrozowski

  Shields wrzucił foto, gdzie miał drobne rozcięcia w okolicach oczu. Nazwał go cholernym oszustem i z chęcią weźmie rewanż.

 • Drwalu

  co za zjeb, bo żeby kur******* nie uczyć się na własnych błędach to już debilem trzeba być. albo przestępcą więc wtedy na uliczne walki niech walki a nie do klatki z wojownikami. mi już cierpliwości brakuje

 • wojt

  Drwalu, jego IQ to jakieś 60 więc nie żądaj aby miał zapamiętać takie trudne rzeczy. Myślę, że obrażanie go to jak obrażanie kogoś upośledzonego. Powinni go zbanować wszędzie, niech wraca do dżungli rąbać drzewo.

 • Buszek Andrzej

  Mnie to on już tak wk*rwia, że to wszelkie pojęcie przechodzi. Problem jest taki, że WSOF w odróżnieniu do UFC nie ma tylu gwiazd i problemem będzie pozbyć się tej k*rwy.

 • Pako

  Ja na Shieldsa miejscu nawet bym nie chciał rewanżu z kolesiem co nie rozumie pewnych kwestii,chyba że chce powtórki z przeciągnięcia.Pniak już jest skończony,bez żadnego pisma bym się go pozbył,to tego go uczyli na zajęciach BJJ by przeciągać wszystkie dzwignie? co na to jego narożnik i trenerzy? Też muszą być niedorozwojami skoro trenują takiego debila.

 • czesty33

  Chcialbym kiedys zobaczyc jak ktos ukreca mu stope przeduzajac skretowke…taki zawodnik jest zagrozeniem dla dyscypliny i zdrowia innych…jesli sie nie uczy na swoich bledach to czas wykreslic ta persone z dyscypliny raz na zawsze, pojsc za sladem ufc i wypierdzielic na bruk.