Agnieszka Niedźwiedź i Adam Brysz rodzicami

10 Sierpień 2015
Agnieszka Niedźwiedź i Adam Brysz rodzicami


Choć na oficjalnym fan page’u Agnieszki Niedźwiedź (7-0) informacja pojawiła się przed chwilą, to wspólnie z Adamem Bryszem (1-0) waleczna dwójka od połowy lipca jest już mamą i tatą.

Środa 15.07.2015r. to najwspanialszy a zarazem najcięższy dzień w moim życiu, na świat przyszedł nasz mały Skarb Alan. Żadne osiągnięcie sportowe, medale olimpijskie czy pasy mistrzowskie nie dałyby mi tyle szczęścia co to małe cudo… Jestem szczęśliwą i spełnioną mamusią :)))
Jestem bardzo dumna z tatusia Adam „Tornado” Brysz Alanka, który świetnie się odnajduje w tej roli !! 07.08.2015r Małe Tornadko po raz pierwszy zawitało na tatami Judo. Mam cichutką nadzieję, że mu się tam spodobało.
Dziękuję całej Ganja Mafia KALI 50/50 za to, że w tych trudnych chwilach jako jedyni zostali i zaoferowali pomoc. Powoli wracam do treningów także mam nadzieję, że niedługo odwdzięczę się dając emocjonujące walki !!

Komentarze

  • Cain

    świetne nowiny, gratuluje pięknie rodziny, to najważniejsze co w życiu zostaje!

  • Pako

    Nic tylko pogratulować.Niech jeszcze troche pozostanie na stanowisku Mamy a na treningi jeszcze przyjdzie odpowiednia pora 🙂