Arena Berserkerów 8: Maciej Różański, Daniel Skibiński i Maciej Kałuszewski dodani do szczecińskiej karty walk w Szczecinie

28 Sierpień 2015
3
Arena Berserkerów 8: Maciej Różański, Daniel Skibiński i Maciej Kałuszewski dodani do szczecińskiej karty walk w Szczecinie


Kawaleria nadjechała! Ósma edycja Areny Berserkerów wzbogaciła się o kolejne nazwiska w rozpisce, bo do już ogłoszonych uczestników dodano niepokonanego Macieja Różańskiego (7-0), niezniszczalnego Daniela Skibińskiego (4-3) oraz dobrze rokującego Berserkera Macieja Kałuszewskiego (1-0).

O Macieju Różańskim było niemal pewne, że jako godny reprezentant Szczecina pojawi się na gali we własnym mieście. Jego pojedynki są efektowne a wbrew temu co sam sądzi, jego wywiady po walce są jednymi z najlepszych jakie udało nam się nakręcić w długoletniej historii istnienia portalu, bo przepełnione emocjami jakich nie pokazuje na co dzień. Pod koniec lipca raz jeszcze udowodnił z jaką lekkością przychodzi mu zmuszenie rywala do uznania wyższości.

Daniel Skibiński to kolejna, sprawdzona pozycja Areny Berserkerów, gdzie kibice zawsze mają poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy. Tak było w przypadku jego ostatniego starcia z miejscowym Ireneuszem Ziółkowskim AB 7, gdzie mimo to zgromadzeni fani docenili jego starania gromkim aplauzem.

W kwestii Macieja Kałuszewskiego na razie wiadomo tyle, że nie boi zaryzykować i rozpocząć kariery od startów na obcym terenie, również poza granicami kraju. W zawodowym debiucie wyruszył do Czech, gdzie potrzebował jedynie 1:48, aby sprawić miejscowym spory zawód szybkim duszeniem.

Żaden z wyżej wymienionych nie otrzymał jeszcze przeciwnika, ale należy spodziewać się, że nastąpi to szybciej niż później. Bilety w oficjalnej sprzedaży już na początku września.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Pakoruchmistrzchamp1 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pako
Gość
Pako
Offline

Arena rosnie w siłę!!!!

ruchmistrz
Gość
ruchmistrz
Offline

dawać dawać więcej takich dobrych wieści

champ1
Gość
champ1
Offline

no i zajefajnie