GSW 6: Bartłomiej Kurczewski rywalem Jakuba Kowalewicza w walce wieczoru w Międzychodzie

14 Sierpień 2015
GSW 6: Bartłomiej Kurczewski rywalem Jakuba Kowalewicza w walce wieczoru w Międzychodzie


O szóstej Gali Sportów Walki 6 w Międzychodzie bardzo często mówi się w kontekście dużego zaangażowania organizatorów do dopilnowania detali i świetnej atmosfery, jaka towarzyszy całemu show. Tej na pewno dostarczy ogłoszony niedawno w walce wieczoru Jakub Kowalewicz (6-2), a my dopełnimy reszty podpowiadając Bartłomieja Kurczewskiego (8-5) jako jego rywala.

Kurczewski jest autorem najbardziej efektownego nokautu w 2014. Niedawno rozpoczął przygodę z PLMMA, gdzie niestety przegrał dwa razy z rzędu ale wciąż jest jednym z ciekawszych fighterów dywizji 70 kg w Polsce. Mamy to silne przeczucie, że „Kurę” czeka do zbicia sporo kilogramów, aby wrócić do swojej bazowej wagi startowej.

GSW 6 już 17 października, tradycyjnie w Międzychodzie. Rozpiska zapowiada się niezwykle interesująco. Pikanterii w walce wieczoru na pewno doda fakt, że Kowalewicz przegrał niedawno w Rosji i na pewno będzie musiał wykazać się przed włodarzami KSW z którymi wciąż łączy go kontrakt. Niebawem spodziewamy się oficjalnego potwierdzenia powyższej rewelacji.

Komentarze

  • Zapowiada sie kolejna bardzo interesujaca walka w Polskim MMA.