Bellator 142: Josh Thomson poznał rywala na debiutancką walkę w Bellatorze, zawalczy z Mike'm Bronzoulisem

autor:
17 Sierpień 2015
Bellator 142: Josh Thomson poznał rywala na debiutancką walkę w Bellatorze, zawalczy z Mike'm Bronzoulisem

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Niezbyt długo na wyznaczenie przeciwnika czekał najnowszy nabytek Bellatora Josh Thomson. Zawodnik American Kickboxing Academy w premierowym starciu spotka się z byłym mistrzem organizacji Legacy FC, Mike’m Bronzoulisem.

Starcie w limicie wagi lekkiej będzie jednym ze starć kart głównej wrześniowej gali Bellator 142 „Dynamite”, gdzie oprócz walk w formule MMA zobaczymy starcia w formule K-1. W walce wieczoru o pas mistrza wagi półciężkiej zawalczy Liam McGeary z Tito Ortizem.

Josh Thomson kilka dni temu nie otrzymał propozycji przedłużenia kontraktu z UFC i podpisał kontrakt z największym rywalem – Bellatorem. „The Punk” w jednym z wywiadów tłumaczył, że powodem rozbratu z organizacją były zapiski kontraktowe odnośnie umowy z Reebokiem, ale z drugiej strony w ostatnich pojedynkach nie zachwycał, więc wyniki sportowe też miały wpływ na brak złożenia propozycji przedłużenia współpracy.

Komentarze

  • Cain

    no ale logiczne że nie powie że wiedział że nie był już tam dla niego miejsca. przeszedł tu gdzie będzie mu łatwiej zarobić