Bilety na płytę KSW 32: "Road to Wembley" już w sprzedaży

31 Sierpień 2015
Bilety na płytę KSW 32: "Road to Wembley" już w sprzedaży


Federacja KSW uruchomiła dzisiaj sprzedaż najciekawszych, ale zarazem i najdroższych miejsc na swoją pierwszą galę za granicą. Z tych, które zostały i są najbliżej klatki na Wembley, kosztują do 270 funtów.

Jednocześnie w oficjalnym newsletterze cały czas reklamuje się pojedynek Borysa Mańkowskiego z Michailem Tsarevem jako obronę pasa, tym samym szanse wycofania pasa jako stawki pojedynku po przegranej Rosjanina, maleją. Chyba, że coś się zmieni dzisiaj o 20:00 (red. Maciej Kawulski w studio Polsatu Sport News).

Komentarze

 • Bardzo przystępne ceny biletów, jakbym był w UK to za taką kasę na pewno pozwolił bym sobie na miejsce w pierwszych rzędach.

 • laptim

  Zgadzam się, to bardzo niska angielska tygodniówka. Na galach w PL za miejsca w okolicach klatki trzeba wyłożyć prawie całą płace minimalną. Chętnych pewnie nie zabraknie.

  Pozdrawiam

 • W. Mrozowski

  Również byłem zaskoczony ceną, myślałem że czegoś nie dostrzegam.

 • Typer

  jeszcze się okaże ze sie pomylili 😛 albo po prostu liczą że nie zainteresują najbogatszego środowiska i wolą dać normalne ceny żeby vipy to tak naprawdę dalej byli „zwykli” fani zjadacze chleba. co w sumie rozsądną jest kalkulacją jak na wbicie się w nowy rynek

 • Viser

  Mnie również cena trochę zaskoczyła, spodziewałem się znacznie droższych biletów. Może po prostu będą mieli aż takie zyski, że wolą aby bilety na płycie zeszły szybko, a potem tylko te resztki żeby hala była praktycznie cała.

 • Magda S.

  Dla nas toi tak ogromny koszt, bo ileż przecież za przejażdżkę trzeba doliczyć

 • Viser

  Dlatego galę w Londynie sobie odpuszczam, Kraków wystarczająco pochłonie mój budżet 🙂 No i przecież trzeba powoli zbierać na kolejną, tą na początku 2016…