Bilety na płytę KSW 32: "Road to Wembley" już w sprzedaży

31 Sierpień 2015
7
Bilety na płytę KSW 32: "Road to Wembley" już w sprzedaży


Federacja KSW uruchomiła dzisiaj sprzedaż najciekawszych, ale zarazem i najdroższych miejsc na swoją pierwszą galę za granicą. Z tych, które zostały i są najbliżej klatki na Wembley, kosztują do 270 funtów.

Jednocześnie w oficjalnym newsletterze cały czas reklamuje się pojedynek Borysa Mańkowskiego z Michailem Tsarevem jako obronę pasa, tym samym szanse wycofania pasa jako stawki pojedynku po przegranej Rosjanina, maleją. Chyba, że coś się zmieni dzisiaj o 20:00 (red. Maciej Kawulski w studio Polsatu Sport News).

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Viser
Gość
Viser

Dlatego galę w Londynie sobie odpuszczam, Kraków wystarczająco pochłonie mój budżet 🙂 No i przecież trzeba powoli zbierać na kolejną, tą na początku 2016…

Magda S.
Gość
Magda S.

Dla nas toi tak ogromny koszt, bo ileż przecież za przejażdżkę trzeba doliczyć

Viser
Gość
Viser

Mnie również cena trochę zaskoczyła, spodziewałem się znacznie droższych biletów. Może po prostu będą mieli aż takie zyski, że wolą aby bilety na płycie zeszły szybko, a potem tylko te resztki żeby hala była praktycznie cała.

Typer
Gość
Typer

jeszcze się okaże ze sie pomylili 😛 albo po prostu liczą że nie zainteresują najbogatszego środowiska i wolą dać normalne ceny żeby vipy to tak naprawdę dalej byli „zwykli” fani zjadacze chleba. co w sumie rozsądną jest kalkulacją jak na wbicie się w nowy rynek

laptim
Gość
laptim

Zgadzam się, to bardzo niska angielska tygodniówka. Na galach w PL za miejsca w okolicach klatki trzeba wyłożyć prawie całą płace minimalną. Chętnych pewnie nie zabraknie.

Pozdrawiam

wagaciezka
Gość

Bardzo przystępne ceny biletów, jakbym był w UK to za taką kasę na pewno pozwolił bym sobie na miejsce w pierwszych rzędach.