Chris Weidman vs. Luke Rockhold drugą walką wieczoru na UFC 194 w Las Vegas

autor:
14 Sierpień 2015
Chris Weidman vs. Luke Rockhold drugą walką wieczoru na UFC 194 w Las Vegas

foto: https://twitter.com/ufc

W drugiej walce wieczoru na gali UFC 194, która odbędzie się 12 grudnia, o pas wagi średniej organizacji UFC zawalczą obecny mistrz tej kategorii Chris Weidman i Luke Rockhold.

Dla Chrisa Weidmana, który dotychczas jest niepokonany w swojej zawodowej karierze, będzie to czwarta obrona tytułu po odebraniu pasa Andersonowi Silvie. Walki, które Chris toczył po pamiętnym dwumeczu z Andersonem, były przez wielu traktowane jako potrzeba udowodnienia prawdziwej wartości mistrza. Jednak po ostatnim pojedynku, w którym Weidman szybko rozprawił się z weteranem oktagonu Vitorem Belfortem, wydaje się, że wkroczył on w nowy etap budowania swojej marki.

Luke Rockhold zapracował na szanse walki o tytuł swoją ostatnią serią czterech zwycięstw. Jedyną przegraną w organizacji UFC amerykański zawodnik poniósł w 2013 roku, w starciu przeciwko Vitorowi Belfortowi, który później został zawieszony za doping.

Biorąc pod uwagę fakt, iż walką wieczoru 12 grudnia w Las Vegas będzie niezwykle oczekiwany pojedynek pomiędzy Conorem McGregorem, a Jose Aldo, gala UFC 194 zapowiada się bardzo interesująco. Fanom sportu pozostaje  natomiast czekać na kolejne newsy o pojedynkach dodawanych do karty.

Komentarze

 • W. Mrozowski

  Skoro to jest co-main event. McGregor z Aldo w walce wieczoru, to raczej Ronda nie pojawi się na tej gali jako 3-cia.

 • Artur Mak

  Raczej nie, ale ciekawe kogo jeszcze dorzucą do main card-u 🙂

 • W. Mrozowski

  Joasia chciała 🙂

 • Typer

  ale im się coś miejsce kurczy a tyle zajebistych nazwisk czeka w kolejce