Claudia Gadelha wysyła wiadomość do Joanny Jędrzejczyk: "Mam nadzieję, że ciężko trenujesz. Będę na Ciebie czekała."

02 Sierpień 2015
Claudia Gadelha wysyła wiadomość do Joanny Jędrzejczyk: "Mam nadzieję, że ciężko trenujesz. Będę na Ciebie czekała."


Zamiast typowych „Pierwszych słów zwycięzców” skupiliśmy się na jednym komentarzu, szczególnie ważnym dla polskich fanów. To słowa Claudii Gadelhi (13-1), która zdominowała dzisiaj Jessicę Aguilar (19-5) w sposób, którym jednoznacznie chciała wysłać sygnał do naszej mistrzyni Joanny Jędrzejczyk.

Najpierw typowa prośba w kierunku osoby, która podejmuje najważniejsze decyzje wewnątrz UFC:

Dana White, spraw żeby moja walka o pas doszła do skutku. Jestem najlepszą zawodniczką wagi słomkowej na świecie i udowodnię to. Jestem tu, by to pokazać. Będę kontynuowała proces stawania się coraz lepszą zawodniczką. Jestem tu, by kopać innym tyłki.

By za chwilę zwrócić się bezpośrednio do polskiej czempionki:

Ta walka musi dojść do skutku. Joanno, mam nadzieję że trenujesz ciężko, bo ja również to robię. Będę coraz lepsza, będę tutaj czekała kiedykolwiek tylko zechcesz.

Na konferencji prasowej Dana White jednoznacznie potwierdził, że rewanż obu Pań, który w grudniu zakończył się niejednogłośnym zwycięstwem Polki, musi dojść do skutku i prawdopodobnie będzie to kolejny pojedynek dla Jędrzejczyk. Od ich pierwszego spotkania, Brazylijka konsekwentnie domaga się szansy udowodnienia, że sędziowie pomylili się w punktacji.

Komentarze

 • Viser

  No ta walka będzie mega. Czekamy 🙂

 • To będzie bardzo dobra walka i Asia ją spokojnie wygra, jak tylko nie będzie się śpieszyć. Sukcesywne rozbijanie i uciekanie po akcjach = 5 runda TKO, a jeżeli ten babochłop ruszy to Asia skończy, to jeszcze wcześniej.

 • thefirm

  Jeżeli ktoś ma zabrać JJ pas to będzie to właśnie CG.
  Ja ich rewanż typuje 50/50 a nawet minimalną faworytą będzie dla mnie Gadelha.

 • hulas

  Aska wygra ta walke. Taktyka jest prosta. Dac sie wypsztykac Ghadeli w pierwszych dwoch rundach i od trzeciej podkrecic tempo kiedy zsapana Ghadela juz nie bedzie grozna bo jej jedyna przewaga nad Aska to sila fizyczna. BTW czy kobiety sa rowniez poddawane testom antydopingowym? Bo widac i slychac, ze brazylijka jest po kilku dobrych cyklach. Pozdro!

 • DREAMCATCHER

  Wyglądała dużo lepiej boksersko i kondycyjnie niż ostatnio, do tego znakomite zapasy, walka nie będzie łatwa. Ciekawe co na to bukmacherzy.

 • Pako

  Tak wyglądała w porównaniu do jej rywalki ,bo różnica była ogromna.Talże w rewanżu tylko niech JJ przeciągnie do trzeciej czy czwartej rundy i Gadelha zacznie puchnąć. Tak jak piszecie trzeba będzie konsekwentnie rozbijać brazylijkę.

 • Zamęczanie to jest jednak ryzyko, bo Asia jeszcze nie walczyła 5 rund. Z mojej strony to dystansowanie lewym i uciekanie po akcji, bo jak Asia zostaje w miejscu, to łatwo można ją obalić. Gadelha przyjmuje znaczą liczbę ciosów, a zawodniczka z Olsztyna już lepiej radzi sobie z wagą i jest również mocniejsza fizycznie, co przełoży się na bezradność.

 • rudy

  Nie tyle musi czekać na Joannę co super starać się, żeby Ją dostać, coś Jej się chyba przejęzyczyło ;P Ale tak serio, myślę, że to będzie ciekawe (wreszcie) wyzwanie dla Asi

 • vamos

  Mam nadzieje że Asia bedzie bić jeszcze mocniej i pośle tego małego chłopca spać

 • Drwalu

  Niech robią walkę, ja też jestem za finalizacją dywagacji w tym temacie