Filip Wolański na głównej karcie Incredible Fighting Night 1 w Częstochowie

22 Sierpień 2015
Filip Wolański na głównej karcie Incredible Fighting Night 1 w Częstochowie


Debiutująca federacja z przytupem przymierza się do pierwszej gali w Częstochowie i rzuca na szalę nazwisko kolejnego zawodnika, który wystąpi na październikowej karcie walk. To Filip Wolański (8-1) z małopolskiego Grappling Kraków.

„Wolan” ma wydłużającą się listę ofiar, która aktualnie urosła do siedmiu z rzędu i miejmy nadzieję, że na 24-latka czekają wielkie rzeczy. W grudniu niefortunnie złamał nogę poza oktagonem, ale już w maju udowodnił swoją wartość na Absolute Berkut Championship w Rosji.

Krakowianin zdradził nam w krótkiej rozmowie, że nazwisko rywala pozna prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, a stamtąd niedaleka droga do oficjalnego komunikatu. Od przyszłego tygodnia będzie już trenował na obozie Gracie Barra Łódź w Zakopanem.

Komentarze

  • RZDZ

    szkoda, ze w naszym pięknym kraju nad wisła mamy od 5 lat z 30 debiutujcych organizacji i tylko jedną w czołówce oraz jedna goniącą i nigdy się de facto nie rozwijającą w nic innego tj. PLMMA. i nic więcej. szkoda że nasz rynek nie wyrobił sobie marki godnej czołówki europejskiej po tylu dekadach spędzonych w świecie mma