Jacare vs. Romero oficjalnie na UFC 194 i Benavidez vs. Bagautinov na UFC 192

18 Sierpień 2015
Jacare vs. Romero oficjalnie na UFC 194 i Benavidez vs. Bagautinov na UFC 192


Dwa bardzo ciekawe pojedynki dodano właśnie do zbliżających się gal UFC. Po raz kolejny matchmaker postawił na grudniowe starcie Souza vs. Romero oraz na Benavidez vs. Bagautinov dwa miesiące wcześniej.

Reprezentanci wagi średniej byli zestawiani ze sobą już dwukrotnie, ale za każdym razem pojedynek wypadał z rozpiski tuż przed galą. Za pierwszym razem Ronaldo Souza (22-3-1NC) wycofał się z powodu zapalenia płuc, by w przełożonym terminie padło na uszkodzone kolano Yoela Romero (10-1). Obaj są niepokonani w UFC, kolejno pięć zwycięstw dla „Jacare” i sześć wygranych dla Kubańczyka. Trzeci termin wyznaczono na grudniowe UFC 194 w Las Vegas.

Najpierw jednak ekscytujące zestawienie w wadze muszej, czyli Joseph Benavidez (22-4) vs. powracający Ali Bagautinov (13-3). Dla Rosjanina będzie to pierwszy pojedynek po czerwcowej porażce z obecnym mistrzem, gdzie tuż po walce dodatkowo zawieszono go na rok za zażywanie środków dopingujących. Benavidez jest w lepszej pozycji, bowiem pokonał trzech ostatnich rywali. Panowie spotkają się ze sobą 3-go października na UFC 192 w Houston.

Komentarze

  • Cain

    bardzo ciekawie ?