Jesse Taylor poddał pretendującego do pasa KSW Michaiła Tsareva w 1 rundzie [UPDATE]

30 Sierpień 2015
5
Jesse Taylor poddał pretendującego do pasa KSW Michaiła Tsareva w 1 rundzie [UPDATE]


Zgadnijcie który z pojedynków ma szansę utracić status walki o pas na październikowym KSW 32 w Londynie? Chodzi oczywiście o zestawienie Borysa Mańkowskiego (17-5-1) z Michailem Tsarevem (29-5), który doznał wczoraj dotkliwej porażki na własnym terenie.

Na sobotniej gali S-70 w Soczii, znany z TUF/UFC/KSW Jesse Taylor bez najmniejszych oporów przeszedł po Tsarevie, dominując go od 1 do 261 sekundy pojedynku. W jednej z pierwszych akcji Amerykanin obalił Michaila i tej płaszczyzny nie oddał do samego końca. W czwartej minucie z pozycji bocznej złapał duszenie gilotynowe, od razu przechodząc do dosiadu. Mało kto potrafi oprzeć się wyjątkowo bolesnej wersji gilotyny i nie zrobił tego również Rosjanin, który szybko odklepał duszenie.

Ciekawe co w tej sytuacji pocznie federacja KSW, która od pewnego czasu bacznie przygląda się wszystkim zawodnikom na kontrakcie, przegrywającym poza Konfrontacją. Jeżeli pójść za przykładem niedawnego „Graham vs. Bedorf”, niebawem możemy się spodziewać się decyzji o degradacji pojedynku do roli szeregowej walki.

Jakby tego było mało, na tej samej gali przegrał Andre Winner (20-9-2), który również został zapowiedziany na event KSW Wembley. Anglik jednogłośnie przegrał z Akopem Stepanyanem (20-7) na przestrzeni trzech rund. Oba nagrania możecie zobaczyć poniżej.[UPDATE] W krótkiej z rozmowie z Jessem, Amerykanin opowiedział nam o swojej przygodzie w Rosji ale również poruszył kwestię KSW, gdzie walczył z Mamedem Khalidovem jeszcze jako zawodnik wagi średniej:

Z chęcią zawalczyłbym ponownie na KSW już w mojej nowej kategorii wagowej 77 kg. Jako półśredni jestem nie do zatrzymania i w tej dywizji wagowej czuję się dobrze, jakbym był najlepszy na świecie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
KSW 32: Mikhail Tsarev odsunięty od walki o pas z Borysem Mańkowskim. Nowy pretendent niebawemLUKASSSODrwaluViserDREAMCATCHER Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
LUKASSSO
Gość
LUKASSSO
Offline

Ja tam myślę, że lepiej zostawić tą walkę jako mistrzowską niż znowu ma Borys walczyć nie o pas. Sam Mańkowski powiedział, że dla niego każda walka powinna być o pas, bo co to np. mistrz przegra a nadal ma pas. To powinno KSW wreszcie ogarnąć i nie robić takich zmian, ewentualnie zamiast Tsareva zakontraktować Taylora i tyle… Chętnie bym Jessego jeszcze w klatce KSW zobaczył.

Drwalu
Gość
Drwalu
Offline

ja myślę, że w przypadku KSW nie można nigdy powiedzieć że się coś przewiduje patrząc na ich dotychczasowe działania, ponieważ one zawsze są niewyjaśnione, zaskakujące i nie mające żadnej ciągłości przyczynowo skutkowej. ja zakładam więc że cholera wie jak będzie z tą walką 😀

Viser
Gość
Viser
Offline

Jak dla mnie to lepiej już Tsarev’a odpuścić i zakontraktować innego dobrego zawodnika do walki z Borysem. Rosjanina zostawić na karcie, ale dać mu kogoś innego… Ciekawe byłoby Saidov – Tsarev, ale do tego raczej nie dojdzie. Ogólnie to mam troszeczkę wrażenie, że Tsarev ma trochę wbite na KSW – przyjechał w lutym chory na galę, do tego mając do zrzucenia ponad 10kg, teraz na dwa miesiące przed galą bierze walkę z dobrym zawodnikiem i do tego przegrywa… Ewentualna zmiana rywala aż tak straszna nie będzie dla Borysa bo do gali zostały równe 2 miesiące więc czas na przygotowania jeszcze… Czytaj więcej »

DREAMCATCHER
Gość
DREAMCATCHER
Offline

Piękna akcja Jessiego