Joanna Jędrzejczyk stanie w narożniku Jana Błachowicza na UFC 191 w Las Vegas

14 Sierpień 2015
Joanna Jędrzejczyk stanie w narożniku Jana Błachowicza na UFC 191 w Las Vegas


Bardzo ciekawą informację przekazała nam mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk, w niedawnej rozmowie telefonicznej. Korzystając z zaproszenia federacji oraz samego zawodnika, Polka stanie w narożniku Jana Błachowicza (18-4), aby wesprzeć go podczas pojedynku z Corey’em Andersonem (5-1) na UFC 191.

Za dwa tygodnie wylatuję do Vegas na walkę Jana Błachowicza. Zostałam zaproszona jako gość, ale również Janek poprosił mnie żebym była w Jego narożniku. Będzie miał dodatkowe wsparcie we mnie. Ja zresztą nigdy nie zapomnę jak zawsze w czasach muay thai stał w moim narożniku lub zawsze blisko ringu i mnie wspierał. Zawsze czekał do końca. Jak to były często walki wieczoru, wszystko trwało strasznie długo a On zawsze tam był, wychodził ostatni. Mam z Nim i Dorotą bardzo dobre relacje i to będzie dla mnie zaszczyt móc być w Jego narożniku. Później zostaję w Stanach i mam tam kilka obowiązków. W międzyczasie na pewno potrenuję sobie tam w klubach, żeby zatrzymać ciągłość a później wrócę do kraju i zacznę już takie właściwe przygotowania.

Więcej o przygotowaniach Joanny Jędrzejczyk do kolejnej obrony tytułu już niebawem.

Komentarze

 • Pako

  O proszę i bardzo dobrze że go będzie wspierać w narożniku.

 • ruchmistrz

  wspaniała postawa obu. dobrze się czyta takie pozytywne informacje. wreszcie bez jadu

 • Niech się trzymają razem.

 • blingbling

  fajna wiadomosc

 • vamos

  fajnie fajnie

 • Magda S.

  Trzymam kciuki za Janka. Oby Joasia dodała mu wsparcia, bo psychika jest bardzo ważna. A w sumie powrotu jakiegoś boskiego też nie ma.

 • Pingback: Valerie Letourneau prawdopodobną rywalką Joanny Jędrzejczyk w walce o pas()