Josh Thomson podpisał kontrakt z Bellatorem w związku z brakiem propozycji od UFC (+FOTO)

autor:
12 Sierpień 2015
Josh Thomson podpisał kontrakt z Bellatorem w związku z brakiem propozycji od UFC (+FOTO)

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Według Dany White’a Josh Thomson (20-8) nie otrzymał propozycji przedłużenia kontraktu z największą organizacją na świecie po trzech porażkach z rzędu. W dniu dzisiejszym depczący po piętach konkurent, Bellator potwierdził podpisanie kontraktu z zawodnikiem American Kickboxing Academy.

Były mistrz nieistniejącej organizacji Strikeforce nie ma ostatnio dobrej passy. Po znakomitym zwycięstwie i zastopowaniu przez wysokie kopnięcie i ciosy w parterze Nate’a Diaza kariera „The Punka” stanęła w miejscu. Przegrał przez decyzję z Bensonem Hendersonem, Bobym Greenem oraz ostatnio z Tonym Fergusonem. Według informacji przekazanych przez szefa UFC, kierownictwo nie było zadowolone z wyników osiąganych przez zawodnika wagi lekkiej i nie zdecydowało się na przedłużenie kontraktu.

My powiedzieliśmy im, że nie byliśmy zainteresowani patrząc na jego ostatnie walki. Zwolniliśmy Josha. Nie chcieliśmy go z nikim zestawiać. On jest wolnym zawodnikiem i może związać się z kimkolwiek chce.

W dniu dzisiejszym na twitterze zawodnika pojawiła się fotka z momentu podpisania umowy z Bellatorem. Nie wiadomo, kiedy może dojść do debiutu zawodnika AKA, ale najprawdopodobniej będzie to 19 września i gala w San Jose, gdzie na co dzień mieszka i trenuje.

josh

Komentarze

  • Pako

    Szkoda że jeszcza Dana nie dodał "Oddajemy go Bellatorowi" 🙂