Kamil Łebkowski wstępnie zgodził się na wrześniową ofertę walki Ashleigh Grimshawa na Wyspach

03 Sierpień 2015
Kamil Łebkowski wstępnie zgodził się na wrześniową ofertę walki Ashleigh Grimshawa na Wyspach


Najwyraźniej wygadany Ashleigh Grimshaw (16-8-1-2NC) wreszcie trafi na godnego rywala, który nie odmawia ciekawych wyzwań. To mistrz Profesjonalnej Ligi Kamil Łebkowski (12-4), którego dwa razy prosić nie trzeba.

Wcześniej, Brytyjczyk napisał następującą informację na swoim Twitterze, gdzie (przypadkowo?) nazwiska były pisane z małej:

Oto wszystkie nazwiska tych, którzy odrzucili propozycję walki ze mną w podanej kolejności:
Duane van Helvoirt (12-6)
Jordan Desborough (9-4)
Marc Gomez (14-7-1NC)
Benjamin Baudrier (8-4)

Jeżeli dojdzie do pojedynku z Grimshawem, to odbędzie się on 12 września na Phoenix Fight Night w Bournemouth, a więc rok po próbie podejścia Ashleigha do pasa BAMMA, zakończonym przez No Contest po nielegalnym kopnięciu obecnego mistrza. Jego dotychczasowy ciąg zwycięstw to sześć z rzędu.

Gdy skontaktowaliśmy się z Kamilem Łebkowskim ten odpowiedział, że czeka jeszcze na kontraktowe ustalenia pojedynku. Z naszej rozmowy telefonicznej wynikło, że reprezentant Dziki Wschód obiera obecnie kierunek poza granice Polski. Od 2013 konsekwentnie zwyciężył siedem razy z rzędu. Wygrana za granicą z pewnością pchnie jego karierę na szerokie wody.

Komentarze

  • rudy

    Że na szerokie, to bym nie powiedział, ale na szersze wody pewnie tak. Chociaż myślę, że ciężko będzie przejść Grimshawa

  • BartezCichy

    Bomba wspominał , że ma aspiracje UFC a więc jeżeli chce się tam dostać to dobry wybór , tylko zostaje zawalczyć i wygrać 🙂