KSW: Łukasz Bieńkowski podpisał kontrakt z KSW

autor:
21 Sierpień 2015
KSW: Łukasz Bieńkowski podpisał kontrakt z KSW

Foto: fb.com/Lukasz-Bienkowski

Foto: fb.com/Lukasz-Bienkowski


Równo miesiąc po publikacji przez nasz portal informacji na temat zakontraktowania Łukasza Bieńkowskiego (3-1) przez KSW, mamy oficjalne obwieszczenie ze strony włodarzy największej polskiej organizacji. Nie wiadomo, kiedy nastąpi debiut, ale jesteśmy przekonani, że głodny walki zawodnik Tajfun Legionowo z pewnością będzie wzmocnieniem w wadze do 84 kg.

Bieńkowski wszystkie pojedynki stoczył dla organizacji Mirosława Oknińskiego. Drogi obu gentlemanów rozeszły się po zeszłorocznej gali XCAGE 6/PLMMA 38, gdzie Polak zmierzył się z Rudolfem Krizem z Czech. Na przestrzeni pierwszej rundy zdecydowanie górował nad rywalem i tylko kilka dokładniejszych ciosów mogło sfinalizować pojedynek. Jednakże pół minuty przed końcową syreną pierwszej odsłony, Bieńkowski w ferworze walki zaserwował oponentowi niedozwolonego „soccer kicka”, następnie będąc pod wpływem emocji zadał kilka ciosów z góry, co przesądziło o dyskwalifikacji. Po pojedynku Łukasz nie krył swojego rozgoryczenia w związku z werdyktem sędziego, Damiana Grabowskiego. Po pojedynku zapowiedział, że nigdy nie wystąpi na gali organizowanej przez Mirosława Oknińskiego.

https://www.mmanews.pl/2015/07/lukasz-bienkowski-podpisal-kontrakt-z-ksw-wg-petera-sobotty/

Komentarze

 • kamerling

  Banan od ucha do ucha 🙂

   

  Oby tylko KSW nie zmarnowało chłopaka dając mu 1 walkę rocznie. Tfu – przez lewe ramię i odpukawszy w niemalowane.

 • vamos

  2 walki rocznie też porażka

 • Typer

  niech walczy dla KSW ale nie na wyłączność. KSW nie ma niestety nic do zaoferowania molodym perspektywicznym i rozwojowym zawodnikom. nie jest żadna trampoliną do sukcesu. Raczej przechowalnia i przetwórnia sławnych emerytów i w sumie rencistów biorąc pod uwagę np stan powracającego Różala 😉 (z przymrużeniem oka)