Madness Cage Fighting 1- Prologue: Jakub Martys vs. Sergiusz Uzarek dodani do karty walk w Puławach

autor:
04 Sierpień 2015
Madness Cage Fighting 1- Prologue: Jakub Martys vs. Sergiusz Uzarek dodani do karty walk w Puławach

Martys

Do niezwykle ciekawego pojedynku dojdzie podczas premierowej gali Madness Cage Fighting 1 -Prologue. Rękawice skrzyżują Jakub Martys (2-0) oraz Sergiusz Uzarek (1-1). Do starcia dojdzie 22 sierpnia w Puławach.

Jakub Martys obecny rok rozpoczął od realizacji postanowień noworocznych. W styczniu zadebiutował w zawodowym MMA pokonując Damiana Adamiuka na gali TFL 6 w Lublinie. Niespełna dwa miesiące później reprezentujący Akademię Holistyczną wystąpił na gali EFM, gdzie przez niejednogłośną decyzję zwyciężył w starciu z Marcinem Mazurkiem. 21-latek stawał wielokrotnie na podium Amatorskich Pucharów organizowanych przez federację KSW – Konfrontacja Sztuk Walki, a także był finalistą amatorskiego turnieju organizowanego przez federację Prommac.

Sergiusz Uzarek to niespełna 19-letni zawodnik, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z MMA. Trenujący na co dzień w Silesian Cage Club Dąbrowa Górnicza zawodnik w swoim rekordzie ma debiutancką porażkę z Piotrem Niedzielskim oraz zwycięstwo przez poddanie z Mikołajem Walenciakiem na Slugfest 2.

Komentarze

  • Cain

    ojoj, ciężki dla oka plakat..

  • adamus

    ale dobrze, że mają gdzie się obijać. z PLMMA przez wakacje coś cisza..