Marcin Held oficjalnie przeszedł do klubu Ankos Zapasy

27 Sierpień 2015
7
Marcin Held oficjalnie przeszedł do klubu Ankos Zapasy


Przed chwila Marcin Held (21-3) oficjalnie ogłosił nieuniknione, czyli pościg w kierunku rozwoju zawodowej kariery. Pretendent do pasa zapowiedział, że od tej chwili jest zawodnikiem Ankosu Zapasy Poznań.

Informacja z fan page’a Marcina:

Uwaga uwaga ! Od dziś oficjalnie jestem zawodnikiem klubu Ankos MMA!
Do większości moich walk przygotowywałem się w Bastionie Tychy. Zdecydowałem jednak że czas iść dalej i spróbować czegoś nowego. Trenowałem w wielu klubach, min w London Shootfighters i Roufusport MMA w USA, i wspólnie z moim wieloletnim trenerem Sławkiem Szamotą zdecydowaliśmy że w Poznaniu jest teraz najlepsza ekipa do trenowania. Wspólnie doszliśmy do wniosku że na tym etapie kariery będzie to dla mnie najlepsze. Moim głównym trenerem będzie teraz Andrzej Kościelski ale nie kończy to mojej współpracy ze Sławkiem. W dalszym ciągu będziemy w stałym kontakcie i będzie on również pomagał mi w przygotowaniach.
Mam nadzieje że w Poznaniu znajdę to czego szukam, czyli ciężkie treningi i dużo dobrych sparingpartnerów. Efekty będzie można zobaczyć w moich następnych walkach

Od wczesnych lat Held był zawodnikiem Bastionu Tychy/Gracie Barra Tychy pod przewodnictwem Sławomira Szamoty i to pod jego skrzydłem Marcin zdobywał najważniejsze trofea BJJ i MMA. Na początku listopada zmierzy się z mistrzem Willem Brooksem (16-1) o tytuł czempiona wagi lekkiej federacji Bellator.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
DREAMCATCHER
Gość
DREAMCATCHER

Zmiana na pewno na plus, wiadomo masa sparingpartnerów na odpowiednim poziomie, ale w Tychach Marcin był oczkiem w głowie trenera, tu będzie jednym z wielu. W dodatku ostanie walki np Janka czy Borysa nie pokazały siły Ankosu.

Viser
Gość
Viser

Bardzo dobra decyzja, nie tylko on na tym zyska ale inni zawodnicy z Ankosu również. Sparingi Borys – Marcin / Gamer – Marcin coś pięknego, super wiadomość.

KAT
Gość
KAT

nie wiem czy to dobrze, że przed samą walką o pas taka zmiana…

Cain
Gość
Cain

jesuuu żeby tylko chłopaka nie zepsuli, bo on taki porządny, niebiorący, poukładany …no niech nie wpadnie tylko w szpony ziomali 😛 poza tym sportowo zajebista wiadomość

kamerling
Gość
kamerling

Boże, jaka piękna nowina ! Serce roście ! Bayan

Sparingi Helda z takimi dzikami jak np. Mańkowski, Gamrot, Kłaczek in. to będzie coś niesamowitego.

Loku
Gość
Loku

Rewelacja! Sądzę, że to idealny ruch. W Ankosie ma świetnych sparingpartnerów. Borys, Gamer, Bilman, Raju oraz Skiba dociążą go w każdej płaszczyźnie.