Marcin Parcheta vs. Patryk Grudniewski w walce wieczoru na Arenie Berserkerów 8

19 Sierpień 2015
7
Marcin Parcheta vs. Patryk Grudniewski w walce wieczoru na Arenie Berserkerów 8


Na początku tygodnia ogłaszaliśmy udział Marcina Parchety (1-0 MMA) na Arenie Berserkerów 8, a dzisiaj mamy informację, która może nawet przebić pierwotny komunikat. Po pierwsze szczeciński fighter będzie reprezentował swoje miasto jako główna atrakcja wieczoru październikowej gali, po drugie zrobi to w starciu z doświadczonym Patrykiem Grudniewskim (5-5).

Ktoś średnio obeznany mógłby określić to starcie jako „missmatch” pod względem ilości stoczonych walk w formule mieszanej, ale gdy zmiksować to ze światowym poziomem sztuki uderzania Parchety oraz jego „old schoolowe” podejście do kwestii podnoszenia sobie poprzeczki, otrzymamy walkę na którą z przyjemnością przejedziemy te 1100 kilometrów.

Obaj fighterzy mają za sobą debiut w KSW, choć z różnym skutkiem. Najpierw Marcin zdominował w październiku przebieg pojedynku z Rafałem Jackiewiczem, a całkiem niedawno Patryk Grudniewski dotkliwie przegrał z Grzegorzem Szulakowskim przez duszenie. Nie wiemy jak Wy, ale redakcja MMAnews jest podekscytowana. Najbardziej zadowolone tego dnia będzie całe zachodniopomorskie, które żywiołowo reaguje na kolejne doniesienia dotyczące lokalnych bohaterów.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pako
Gość
Pako

Jeśli Parcheta będzie utrzymywał pojedynek w stójce to powinien wygrać,lecz to MMA i tu może wydażyć się wiele.

rudy
Gość
rudy

Bardzo dobre zestawienie to co się dziwisz 🙂 Każdy chce zobaczyć jak Grudniewski wypadnie

BartezCichy
Gość
BartezCichy

Ja liczę na Parchetę choć ciężko wypowiedzieć się o jego wszechstronności po walce z Jackiewiczem. Więc na podstawie wszystkich walk tych zawodników w MMA przyjąć można że bardziej wszechstronny jest Grudniewski dlatego może być faworytem wśród boków itp. Jednak jak utrzyma w stójce powinien to wygrać ( a kto wie jakie kwiatki może wywijać w parterze?).

kamerling
Gość
kamerling

Jak dla mnie łatwa i szybka wygrana Parchety.

vamos
Gość
vamos

Grudniewski wygra