Marcin Parcheta vs. Patryk Grudniewski w walce wieczoru na Arenie Berserkerów 8

19 Sierpień 2015
Marcin Parcheta vs. Patryk Grudniewski w walce wieczoru na Arenie Berserkerów 8


Na początku tygodnia ogłaszaliśmy udział Marcina Parchety (1-0 MMA) na Arenie Berserkerów 8, a dzisiaj mamy informację, która może nawet przebić pierwotny komunikat. Po pierwsze szczeciński fighter będzie reprezentował swoje miasto jako główna atrakcja wieczoru październikowej gali, po drugie zrobi to w starciu z doświadczonym Patrykiem Grudniewskim (5-5).

Ktoś średnio obeznany mógłby określić to starcie jako „missmatch” pod względem ilości stoczonych walk w formule mieszanej, ale gdy zmiksować to ze światowym poziomem sztuki uderzania Parchety oraz jego „old schoolowe” podejście do kwestii podnoszenia sobie poprzeczki, otrzymamy walkę na którą z przyjemnością przejedziemy te 1100 kilometrów.

Obaj fighterzy mają za sobą debiut w KSW, choć z różnym skutkiem. Najpierw Marcin zdominował w październiku przebieg pojedynku z Rafałem Jackiewiczem, a całkiem niedawno Patryk Grudniewski dotkliwie przegrał z Grzegorzem Szulakowskim przez duszenie. Nie wiemy jak Wy, ale redakcja MMAnews jest podekscytowana. Najbardziej zadowolone tego dnia będzie całe zachodniopomorskie, które żywiołowo reaguje na kolejne doniesienia dotyczące lokalnych bohaterów.

Komentarze

 • vamos

  Grudniewski wygra

 • W. Mrozowski

  500 lajków dla newsa chwila moment… WTF?

 • kamerling

  Jak dla mnie łatwa i szybka wygrana Parchety.

  • W. Mrozowski

   O, kamerling powrócił z popiołów.

 • BartezCichy

  Ja liczę na Parchetę choć ciężko wypowiedzieć się o jego wszechstronności po walce z Jackiewiczem. Więc na podstawie wszystkich walk tych zawodników w MMA przyjąć można że bardziej wszechstronny jest Grudniewski dlatego może być faworytem wśród boków itp. Jednak jak utrzyma w stójce powinien to wygrać ( a kto wie jakie kwiatki może wywijać w parterze?).

 • rudy

  Bardzo dobre zestawienie to co się dziwisz 🙂 Każdy chce zobaczyć jak Grudniewski wypadnie

 • Pako

  Jeśli Parcheta będzie utrzymywał pojedynek w stójce to powinien wygrać,lecz to MMA i tu może wydażyć się wiele.