Paweł Hadaś vs. Paweł Brandys pierwszym oficjalnie potwierdzonym pojedynkiem październikowej gali Spartan Fight 1

28 Sierpień 2015
Paweł Hadaś vs. Paweł Brandys pierwszym oficjalnie potwierdzonym pojedynkiem październikowej gali Spartan Fight 1


Włodarze chorzowskiej Spartan Fight dali zielone światło dla pierwszego pojedynku potwierdzonego podpisami zawodników. Jedną z trzech walk wieczoru będzie więc Paweł Hadaś (5-1) w starciu z Pawłem Brandysem (5-2-1).

To nie lada sportowe wyzwanie, biorąc pod uwagę fakt, iż niewielu zawodników jest chętnych sprawdzić się z Pawłem Hadasiem, który tylko z pozoru wydaje się mało doświadczonym fighterem. Reprezentant chorzowskiego klubu Spartan będzie miał 10 października swoich kibiców i własną arenę. W marcu był bliski wygrania turnieju w Szkocji, ale niespodziewana kontuzja wyeliminowała go z finału.

To wszystko zdaje się jednak nie robić wrażenia na niebezpiecznym Pawle Brandysie z Oświęcimia, który nie kalkuluje kolejnych wyzwań w karierze. W tym roku stoczył bardzo wyrównany bój z weteranem ringów Marcinem Naruszczką, który z pewnością zostawił w nim spory niedosyt.

Bilety na galę Spartan Fight 1 do kupienia w chorzowskim Salonie Kosmetycznym Nails, przy ul. Obrońców Chorzowa 3 w Chorzowie Batorym.

Komentarze

  • champ1

    eeee zajebista walka. nie takich znowu no name biorą, bardzo się cieszę

  • ruchmistrz

    innej opcji niż nokaut nie widzę