Peter Graham: "Pudzianowski jest łatwy do przewidzenia. Zamierzam go znokautować."

19 Sierpień 2015
Peter Graham: "Pudzianowski jest łatwy do przewidzenia. Zamierzam go znokautować."


Trzeba przyznać, że wakacje to wyjątkowo nieciekawy okres dla fanów KSW, które regeneruje siły przed październikowym uderzeniem w Londynie. Tymczasem uczestnik walki wieczoru Pater Graham wziął sprawy w swoje ręce i publicznie zapowiada, że w Londynie skończy pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim przed czasem.

W jednej z audycji internetowych powiedział:

To jest super niebezpieczna walka dla Pudzianowskiego. Co prawda udanie przeszedł transformację pomiędzy sportami, ale ma już 38 lat i nawet przeciętnie obeznany fan, kiedy pomyśli o tym intensywnie to wie, że to dla niego ciężka walka. To naprawdę łatwy do przewidzenia przebieg pojedynku.

Jak zamierza to zrobić? Oczywiście w typowy dla siebie sposób i wg Australijczyka, ograniczony styl walki Pudziana ułatwi mu wykonanie zadania:

Na początku byłem naprawdę zaskoczony, że pozwolili mu ze mną walczyć. On jest bardzo popularny w Polsce i Europie, ale jak się przyjrzeć z kim do tej pory walczył, to widać że próbują zbudować jego nazwisko. Jak byłbym jego managerem, to nie byłby to pojedynek który chciałbym żeby odbył. Osobiście nie dbam o to, ponieważ go znokautuję. Mariusz jest niesamowitym sportowcem, ale sporty walki zaczął robić od bardzo niedawna.

Miesiąc temu, Peter dodał do długiej listy tytułów i medali Mistrzostwo Australii wagi ciężkiej w boksie. 31 października zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim w walce wieczoru na pierwszej gali KSW w Londynie.

Komentarze

 • Typer

  no i wreszcie ktośik wziął się za promocję gali – tj, zainteresował się fanami! Brawo dla Pana Grahama, i życzę dotrzymania obietnicy 😉 zobaczymy jak się uda

 • @Graham to bardzo dobry test dla Pudzianowskiego. Mario musi tą walkę przeleżeć, bo Graham będzie cały czas niebezpieczny.

 • Viser

  Próbują mu zbudować nazwisko ? To w takim razie skoro sam powiedział, że zaczął sporty walki uprawiać niedawno to chwila… Z kim on miał walczyć ? Z topowymi zawodnikami ? Zresztą co on mówi, jedyne osiągnięcia ma w boksie, w MMA rekord 10-9 z czego wygrana z Różalem to nie jego wygrana więc rekord nawet nie na plusie . Do tego w rekordzie zawodnik, który ma na koncie debiut właśnie tylko z nim, jego ostatnia porażka w Bellatorze z typem, który potem przegrał 3 walki pod rząd, do tego zawodnik z ujemnym rekordem na koncie – no faktycznie rywale z światowej półki… Oprócz stójki niczym innym nie może zagrozić, a stójkę ma tylko dlatego, że jest dobry w boksie… To już Pudzian jest bardziej przekrojowy, ma stójkę, zapasy, parter… Parodia.

 • gsp91

  Viser co Ty wogóle dajesz?? ,, jedyne osiągnięcia ma w boksie” haha Ty chyba nie wiesz kto to jest Peter Graham i nie widzialeś jego walk w K1. ,,jego ostatnia porażka w Bellatorze z typem, który potem przegrał 3 walki pod rząd, do tego zawodnik z ujemnym rekordem na koncie” rekordy nie walczą Paweł Nastula również ma ujemny rekord i dlatego powiesz ze jest słaby?? Ty naprawde się nie znasz hehe wiesz wogóle kto to jest Mighty Mo?? znawca mma który tylko sprawdza rekord i kto z kim walczył a walk nie oglądał i nie ma pojęcia o nic o danym fighterze, to jest dopiero śmiech na sali. Dla Twojej wiadomości Graham przeszedł do MMA z K1 gdzie nie miał pojęci o parterze, 5 pierwszych porażek wynikły z braku wiedzy o parterze i niebyły z byle kim, z tąd rekord taki jaki jest. następnie 8 wygranych pod rząd przez nokaut w tym z Aleksandrem Emelianenko do tego pięcio rundowy pojedynek z Kongo, ale co ja bede Ci pisal pewnie nawet nie wieksz kto to jest Kongo

 • Drwalu

  jesli Pudzian zrobi swoje a Peter mu na to pozwoli to sądzę, że przyznam , że niczego nie wiem o MMA

 • Viser

  Odniosłem się do tego w taki sposób w jaki on odniósł się do Mariusza. Nie, nie widziałem jego walk w K1 bo nie oglądam boksu i K1, więc sorry… Co do tego rekordu – on sam stwierdził, że Mariusz ma budowane nazwisko, a to chyba oczywiste, że chodzi mu o rywali i rekord, sam ma nie lepszych, a rekord… No właśnie… Przeszedł z K1 do MMA, czyli drogę miał dwa/trzy razy łatwiejszą niż Pudzian, a właśnie są ze sobą zestawieni :], Pudzian na początku nie miał pojęcia o niczym, jakoś dawał radę. 5-cio rundowy pojedynek ? Gdzie Ty masz 5 rund ? Widać, że sam walk dokładnie nie oglądałeś albo w ogóle : ). Wiem kim jest Kongo : )
  I dla Twojej wiadomości nie muszę znać tysiąca zawodników aby znać się na MMA, odróżnij te dwie rzeczy.
  No i standardowe już poprawki : z tąd ? Co to znaczy ?

 • Viser

  Poprawka : jeśli chodzi o rywali w dotychczasowej karierze MMA to faktycznie Peter kilku dostał lepszych niż Mariusz.

 • EL doopa

  łatwy do przewidzenia to nie zanczy że łatwy do przejścia. w sumie myśląc o Pudzianie i jego charakterze to myślę sobie ze zapier**** teraz jak dziki osioł na treningach a Peter się „obija” pewny siebie. niedocenienie przeciwnika może go troszki zaskoczyć

 • DrMengele

  W Londynie KSW nie będzie mogło drukować wyniku to nie Polska wieś.

  Z tego wnioskuję, że jest to ostatnia walka Pudziana w przypadku przegranej. Stawiają wszystko na jedna kartę byle żeby jak najwięcej hajsu zgarnąć. Gdy Pudzian wygra bierze Timiego Sylvię i kończy karierę.

 • Viser

  Drukować ? Przecież od niedawna sędziowie punktowi są międzynarodowi, więc co Ty mówisz…
  Tim’a Sylvie ? Przecież ten już nie walczy od jakiegoś czasu, zakończył karierę…
  Mariusz powiedział, że będzie walczył aż mu stuknie 40-tka, prawdopodobnie rok 2016 będzie ostatnim, oby zwieńczony zdobyciem pasa bo Bedorf robi się już żałosny tymi ciągłymi prowokacjami w stronę Pudziana, jak jakieś dziecko…