Pierwsze nazwiska gali Incredible Fighting Night 1 w Częstochowie. Organizatorzy zwiększyli liczbę walk do 12

03 Sierpień 2015
1
Pierwsze nazwiska gali Incredible Fighting Night 1 w Częstochowie. Organizatorzy zwiększyli liczbę walk do 12


Nowo powstała IFN oficjalnie ogłosiła pierwszych zawodników, których zobaczymy 24 października na hali HSC w Częstochowie. Rozpoczynamy od karty wstępnej.

Na pierwszy rzut Adrian Dela (0-0) z tomaszowskiego Barbarian Fight Club dla którego październikowy występ będzie zawodowym debiutem. Jego pojedynek zakontraktowano w dywizji 66 kg. Kolejnym zawodnikiem będzie Marcin Krakowiak (0-0), który również zaliczy zawodowy debiut lecz w kategorii 84 kg.

W kolejnym starciu liźniemy już nieco doświadczenia Tomasza Terlikowskiego (4-2) z klubu Shooters Konin. W zeszłym roku Tomasz wypracował świetną passę czterech zwycięstw z rzędu, która została przerwana w marcu tego roku.

Na gali nie zabraknie również żeńskiego pierwiastka, bowiem do zawodowego MMA zdecydowała się powrócić Martyna Czech (1-0) z Bastionu Tychy. Ku naszemu zaskoczeniu, na gali Only1 zorganizowanej dwa lata temu w Ustroniu, Marta jednogłośnie pokonała wówczas Izabelę Badurek, która była ponadto cięższa ponad limit. Zdecydowanie jest to zawodniczka, na którą warto więc zwrócić szczególną uwagę.

Na koniec dzisiejszych ogłoszeń mamy Mateusza Dubiłowicza (5-3) z wrocławskiego Rio Grappling, który w 2013 miał krótki epizod z KSW na gali organizowanej przed własną publicznością. Nieudane wówczas wystąpienie zostało naprawione rok później i jest to ostatnia walka na koncie Mateusza.

W przesłanym newsletterze, włodarze wyrazili chęć do zwiększenia liczby walczących par do dwunastu (red. pięć w karcie wstępnej). Ponadto uczestnicy otrzymają ekstra motywację w postaci bonusów za nokaut, poddanie i walkę wieczoru. Niebawem kolejne rewelacje na temat z obozu IFN.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
flow Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
flow
Gość
flow
Offline

zajefajnie że śląsk, dawać więcej gal na południu!