Ronda Rousey z opcją dołączenia do grudniowej rozpiski Aldo vs. McGregor

11 Sierpień 2015
2
Ronda Rousey z opcją dołączenia do grudniowej rozpiski Aldo vs. McGregor


Mimo wcześniejszych informacji z konferencji prasowej po UFC 189, federacja zdecydowała się zorganizować mistrzowski pojedynek Jose Aldo vs. Conor McGregor w stolicy gal sportów walki, Las Vegas. Jeszcze niedawno oficjalnie mówiło się o stadionie w Dallas oraz o potencjalnym pojawieniu się Rondy Rousey na karcie, gdzie druga część zaczyna nabierać rozpędu.

W zeszłym tygodniu Tito Ortiz, który przemawiał w imieniu Cris Cyborg stwierdził, czemu mocno zaprzeczył Dana White, że UFC zaproponował Justino grudniowe starcie w Dallas z mistrzynią 135 funtów. Na stronie ufc.com wczoraj pojawił się krótki wywiad z Daną White, który jeszcze raz uderzył w fałszywe jego zdaniem źródło:

Żeby pokazać, ze Tito Ortiz nie ma pojęcia o czym mówi, nawet nie robimy tej gali w Dallas. Walka odbędzie się w Las Vegas, hali MGM. Tylko, żeby pokazać, że Tito Ortiz bierze słowa z dupy.

Po latach przekonywania, że Cyborg nie zdoła zrobić 135 funtów, ni stąd ni zowąd do akcji wkroczył dietetyk Brazylijki, który wyznał, że do grudnia jego podopieczna zdoła zejść kategorię wagową niżej. Kłopot w tym, że i tu Dana ma inne plany:

Umowa z nią jest taka, że robi wagę i walczy w 135 funtach. Powiedziałem do niej (w Brazylii) „Co się dzieje? Robimy to?” Nigdy nie zaoferowano jej walki z Rondą gdziekolwiek. Najpierw musi zrobić wagę, później walczyć i wówczas wiemy, że może to zrobić i walczyć z Rousey.

Naturalną koleją rzeczy wydaje się więc dopełnienie trylogii z Mieshą Tate, która otrzymała słowne potwierdzenie jeszcze na konferencji prasowej, po jej niedawnej wygranej z Jessicą Eye. Grudzień, Las Vegas i najbardziej topowe nazwiska w chwili obecnej? Szykuje się „killer” sprzedaży PPV.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
KAT
Gość
KAT

Cyborg to ma chyba wypalony mózg. jak ona sobie wymyślił że to właśnie od niej wszytskozależy i jak ona sobie wymyśli to tak będzie, to się nie ma co śmiać bo naprawdę z dupy sobie wymyślają to

TheOne
Gość
TheOne

bierze słowa z dupy hahahahah czizasss jak Dana powie co myśli to strach się bać 😀