Saulius Bucius nowym rywalem Krzysztofa Klaczka na XCAGE 8 w Toruniu

25 Sierpień 2015
Saulius Bucius nowym rywalem Krzysztofa Klaczka na XCAGE 8 w Toruniu


Na kilkanaście dni przed galą znalezienie zastępstwa bywa trudne. Zgodnie z naszą wcześniejszą publikacją na temat kontuzji kręgosłupa Damiena Lapilusa, federacja XCAGE ogłosiła nowego kandydata dla Krzysztofa Klaczka. To doświadczony Saulius Bucius (12-10-1).

Litwin to najwyraźniej jeden z tych fighterów zawsze w formie, który przyjmuje każde sportowe wyzwanie. Niekoniecznie służy to długofalowemu rozwojowi kariery, ale jest to dobra okazja do dodatkowych korzyści finansowych za przysługę dla organizatora.

Bucius ewidentnie zbiera międzynarodowe doświadczenie, gdzie występ w Polsce będzie jego drugą wizytą w naszym kraju. Poza własnym podwórkiem, do tej pory obijał się po ringach i klatkach Łotwy, Estonii, Francji czy Finlandii. Na 11 zwycięstw aż 10 zakończył przed czasem, z czego 9 przez poddanie. Aktualnie ma za sobą ciąg dwóch zwycięstw z rzędu i w tych okolicznościach możemy uznać, że jest godnym zastępstwem. Bilety na XCAGE 8 do kupienia TUTAJ.

Komentarze

  • rudy

    Zawsze w formie albo bez kasy.

  • EL doopa

    no i ja bym chciał zobaczyć jak taki zastępczak kiedyś łoi dupsko, niech padnie mit że są zawsze dla kasy po przegraną ściągani