UFC 193: Starcie Antonio "Bigfoot" Silva vs. Mark Hunt 2 zaplanowane na galę w Melbourne

autor:
19 Sierpień 2015
UFC 193: Starcie Antonio "Bigfoot" Silva vs. Mark Hunt 2 zaplanowane na galę w Melbourne

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Podczas UFC 193 fani będą mieli nie lada gratkę. Na gali w Melbourne będą mogli podziwiać walkę rewanżową pomiędzy legendarnym Markiem Huntem (10-10-1) oraz Antonio „Bigfootem” Silvą (19-7-1). Pierwsza potyczka była jednym z najbardziej widowiskowych starć w historii wagi ciężkiej UFC. Do starcia dojdzie 14-go listopada na jednej z aren w Melbourne.

W pierwszym pojedynku, nie brakowało wymian i zwrotów akcji. Po 5 rundach sędziowie zdecydowali o remisie. Po pojedynku okazało się, że Brazylijczyk był na terapii testosteronowej i nie zdążył obniżyć poziomu do tolerowanego przez UFC.

Mark Hunt nie ma ostatnio dobrej passy. Po znokautowaniu Roya Nelsona na gali w Japonii dostał szansę na walkę o tymczasowy pas UFC w wadze ciężkiej, ale nie sprostał Fabricio Werdumowi. W kolejnej walce udowodnił, że wciąż ma „stalową głowę”, ale nie ustrzegł się błędu i 5 odsłonie przez TKO został zastopowany przez Stipe Miocica. Z kolei Antonio Silva odbudował się po dwóch porażkach przez KO. Wydawało się, że po porażkach z Arlovskim i Frankiem Mirem zostanie relegowany z UFC, ale dostał ostatnią szansę i udowodnił to w walce z niżej notowanym Soa Paleleim.

Komentarze

  • Drwalu

    będzie się dzało znowu

  • Miesiąc przed grudniem zawsze się dzieje 🙂

  • EL doopa

    juz mam na swojej karteluszce z 10 gal. wrzucicie gdzieś listę wszystkich gal o których wy wiecie/?

  • Pako

    Heavy Hands again!!!! Będzie ogień.