UFC 193: Stefan Struve vs. Jared Rosholt na gali w Australii

autor:
27 Sierpień 2015
UFC 193: Stefan Struve vs. Jared Rosholt na gali w Australii

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


UFC poinformowało swoich fanów, że 15 listopada dojdzie do starcia najwyższego zawodnika w całej organizacji Stefana Struve’a z Jaredem Rosholtem. Pojedynek najprawdopodobniej zostanie zakwalifikowany do karty głównej widowiska, ale mamy nadzieję, że patrząc na specyfikę fighterów nie „zabije” to widowiska.

Stefan Struve nie tak dawno mierzył się z Antonio Rodrigo Nogueirą. Pomimo zwycięstwa, mówiąc najdelikatniej nie dał emocjonującego pojedynku, na który liczyli kibice i same kierownictwo. Pojedynek miał być dla niego swego rodzaju odkupieniem win, za wcześniejsze porażki z Markiem Huntem i Alistairem Overeemem. Wydawało się, że po wielorakich perypetiach zdrowotnych 213-centymetrowego Holendra jego kariera będzie zakończona, ale uporał się z nimi i mamy nadzieję, że będzie dawał kolejne, dobre pojedynki.

Jared Rosholt stoczył w UFC do tej pory sześć pojedynków. Po drodze pokonał naszego Daniela Omielańczuka, którego zdominował zapaśniczo. Pomimo kolejnych zwycięstw nie wyrósł i raczej powątpiewamy w to, aby uzdolniony zapaśnik stał się gwiazdą dywizji królewskiej. W 2015 roku przez TKO na UFC 185 pokonałJosha Copelanda, a w sierpniu zwyciężył na punkty z Timothym Johnsonem. Mamy nadzieję, że mylimy się względem zestawienia Holendra z Amerykaninem i kibice zgromadzeni w Melbourne nie będą musieli dokupić do biletów poduszek i koców.

Komentarze

  • KAT

    ee nie przesadzałbym z tym zabiciem widowiska, nie takie rzeczy fani znosili 😉

  • DREAMCATCHER

    Długo czekałem na tę walkę, mega zestawienie.