UFC Fight Night 73: Uriah Hall zastępuje Roana Carneiro i zawalczy z Gegardem Mousasim w Japonii

autor:
20 Sierpień 2015
UFC Fight Night 73: Uriah Hall zastępuje Roana Carneiro i zawalczy z Gegardem Mousasim w Japonii

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


W dniu dzisiejszym UFC ogłosiło, że finalista 17-go sezonu TUF-a Uriah Hall (11-5) zastąpi Roana Carneiro i zmierzy się z byłym mistrzem Strikeforce i Dream Gegardem Mousasim (37-5-2). Do starcia dojdzie 27 września na gali w japońskiej Saitamie. Brazylijczyk podczas przygotowań doznał urazu łokcia, który będzie wymagał ponownego zabiegu, chociaż w kwietniu poddał się podobnemu zabiegowi.

Jamajczyk Urijah Hall wygrał ostatnie cztery z pięciu walk. Ostatnią walkę stoczył 8-go sierpnia, gdzie w pierwszej rundzie zastopował Oluwale Bambgbose. W tym roku będzie to dla niego już czwarta walka. Tym razem z dużo bardziej utytułowanym i doświadczonym przeciwnikiem.

Gegard Mousasi kontynuuje serię zwycięstw z rzędu. Wygrał TKO w pierwszej rundzie z Danem Hendersonem oraz wypunktował Costasa Philippou, który po tym pojedynku został relegowany z UFC. Jeśli jesteście ciekawi, jak z tak wymagającym przeciwnikiem poradzi sobie Hall, to nie możecie przegapić gali UFC FN 73 w klimatycznej Japonii.

Komentarze

 • rudy

  Ale roszady, już zaczyna mi się mieszać kto kiedy z kim

 • Pako

  Mousasi rozniesie Halla,niestety to nie ta liga,patrząc jak walczą obaj zawodnicy to widać że Irańczyk jest bardziej wszechstronny,a przede wszystkim doświadczony.

  • W. Mrozowski

   Mousasi pochodzi z Armenii. Jak Hracho Darpinyan czy Vahagn Petrosyan.

 • rudy

  Halla to chyba sami nie wiedzieli gdzie dać i co z nim zrobić, co chwile coś z nim było nie tak

 • Pako

  Ale urodził się w Iranie,tak bynajmniej wyskakuje w wikipedii.

 • Pharrell

  Nie chcę wyjść na trolla tudzież hejtera, ale chciało by się tu przypomnieć stare, ludowe porzekadło: „BYNAJMNIEJ to nie PRZYNAJMNIEJ, ku*wa”! 🙂
  Tak „bynajmniej” mi się dotąd wydawało…
  Pozdrawiam!