Mistrz Bellatora potwierdza, Marcin Held będzie walczył o pas wagi lekkiej na listopadowej gali

autor:
13 Sierpień 2015
Mistrz Bellatora potwierdza, Marcin Held będzie walczył o pas wagi lekkiej na listopadowej gali

Foto: bellator.com

Foto: bellator.com


Mistrz Bellatora w wadze lekkiej Will Brooks (16-1) zdradził za pośrednictwem Twittera z kim zmierzy się w obronie mistrzowskiego pasa. Na przeciwko niego stanie oczywiście nasz Rodak Marcin Held (21-3), który zasłużył na ten przywilej 10 wygranymi dla amerykańskiej federacji. Do pojedynku dojdzie podczas jednej z listopadowych gal.

Na twitterze zawodnika pojawił się wpis, który sugeruje, że przeciwnikiem będzie zawodnik Bastionu Tychy, a do pojedynku dojdzie 7 miesięcy po jego ostatniej walce, która miała miejsce w kwietniu tego roku. Wtedy zawodnik American Top Team przez jednogłośną decyzję pokonał Dave’a Jansena, zwycięzcę turnieju Bellatora.

Z kim będę walczył, pytacie? Oh, będę walczył z Marcinem Heldem 7 miesięcy od mojej ostatniej walki.

Marcin Held robi wszystko, aby w końcu zmierzyć się o wymarzony pas Bellatora. Wygrał ostatnie sześć pojedynków, co więcej wygrał turniej Bellatora, pokonując w finale Patricky Freire. Po tej walce zaliczył kolejny występ poddając dźwignią na kolano Aleksandara Sanravskiego w trzeciej odsłonie.

Komentarze

  • vamos

    Marcinowi może być ciężko wyrwać noge obecnemu mistrzowi. Brooks ma silne i grube te kopyta

  • rudy

    Ja myślę, że Held to zasłużył na walkę o obronę pasa, który powinien już mieć a nie dopiero na walkę o niego. Musiał jakąś drogę przez piekło przejść a taki np Kendall Grove z ulicy dostał ostatnio walkę o pas.

  • EmWu

    No wreszcie 🙂