Wrocław i Gdynia jako opcje zastępcze dla Szczecina przy organizacji FEN 9

25 Sierpień 2015
Wrocław i Gdynia jako opcje zastępcze dla Szczecina przy organizacji FEN 9


Jak udało nam się ustalić, trudności negocjacyjne z władzami miasta Szczecin, mogą zmusić włodarzy Fight Exclusive Night do zmiany stanowiska i przeniesienia dziewiątej gali do innego miasta.

Podczas, gdy do gali pozostały mniej więcej 2-3 miesiące, czas najwyższy na podjęcie decyzji przy wyborze miasta gospodarzy. Jak pamiętamy, zgrzyt pojawił się już przy okazji otwarcia hali 28 galą Konfrontacji Sztuk Walki. Z naszych informacji wynika, że pod uwagę przy FEN 9 bierze się Gdynię oraz sprawdzony Wrocław, który jest dla federacji miastem kluczowym.

To właśnie od wspomnianej ubiegłorocznej gali w Szczecinie, zaczęły się regularne informacje w mediach o trudnościach negocjacyjnych poszczególnych promotorów MMA w różnych rejonach Polski. Dla miasta byłaby to niemała strata, bowiem lokalni fani są wyjątkowo hojni gdy mogą wesprzeć własnych zawodników.

Komentarze

 • flow

  a czyżby Arena im bruździła? na pewno mają znajomości w Szczecinie…

 • rudy

  Do Spodka niech lecą

 • rudy

  A poza tym trudności negocjacyjne zaczynają się jak ci tzw promotorzy kasę z zysków chcą dla siebie a kasę na inwestycje od miasta. Ciekawy sobie trend wyrobili, że organizują wszystko na koszt miast, będąc zwykłymi firmami. To nie są żadne fundacje, jakim prawem czerpią kasę z powszechnych podatków na finansowanie swojej działalności.

 • Pako

  I tu Rudy masz rację, każdy chce kawałek dla Siebie a dać od Siebie to już trudno.

 • Pingback: FEN 9 na 100% nie w Szczecinie. Wrocław i Gdynia nadal na celowniku wg Pawła Joźwiaka()