XCAGE 8: Krzysztof Pietraszek rywalem Tymoteusza Pledziewicza w Toruniu

10 Sierpień 2015
XCAGE 8: Krzysztof Pietraszek rywalem Tymoteusza Pledziewicza w Toruniu


Ełcki zawodnik Krzysztof Pietraszek (4-6) oficjalnie ogłoszony rywalem dla Tymoteusza Pledziewicza (3-2-1) na toruńskiej ósmej edycji XCAGE.

Pietraszek ma już cztery walki w tym roku, niestety wszystkie przegrane co jest w sumie częścią ciągu sześciu porażek z rzędu. Chwilę po niedawnej walce na FEN 8 w Kołobrzegu, Krzysztof wyznał przed kamerą MMAnews, że od dłuższego czasu nie ma klubu w którym mógłby odbyć profesjonalne przygotowania ale bez wahania podejmie się kolejnych wyzwań.

Jego rywalem będzie reprezentant gospodarzy, który nie przegrał żadnego z dwóch pojedynków na poprzednich XCAGE. Wszystkie dotychczasowe zwycięstwa odniósł przed regulaminowym czasem i z pewnością będzie chciał podtrzymać passę.

Od czasu ogłoszenia przez federację, że najnowsza edycja nie odbędzie się we współpracy z Profesjonalną Ligą, cały czas trwają poszukiwania telewizji, która mogłaby transmitować wydarzenie. Pod względem sportowym zdecydowanie jest to jedna z ciekawszych sportowo rozpisek tego roku.

Komentarze

  • rudy

    No szkoda, ciekawe co mu ta walka przyniesie..

  • EL doopa

    a co to PLMMA się sypie? jak na razie chyba tylko oni nie pozapowiadali gal na jesień???? a zawsze przecież była po jednej na tydzień