6 GSW: Starcie Katarzyna Lubońska vs. Irena Racz dodane do karty walk w Międzychodzie

autor:
04 Wrzesień 2015
6 GSW: Starcie Katarzyna Lubońska vs. Irena Racz dodane do karty walk w Międzychodzie

unnamed

Karta walk 6-ej Gali Sportów Walki w Międzychodzie wzbogaciła się o pierwszą walkę kobiet. Niedawno pozyskana do KSW Katarzyna Lubońska (2-0) stoczy swoją trzecią walkę w zawodowej karierze, a jej rywalką będzie Węgierka Irena Racz (4-2). Do starcia w wadze muszej dojdzie 17-go października. Pojedynek będzie 2-gą walką wieczoru.

Informacja prasowa:

17 października w Międzychodzie na VI Gali Sportów Walki swoją trzecią zawodową walkę stoczy Katarzyna Lubońska (2-0). Zawodniczka GŁD Team Piła po zwycięstwach na galach PROMMAC i Fighters Arena związała się umową z KSW, ale przed debiutem dla wiodącej polskiej organizacji wystąpi jeszcze na organizowanej przez Przemysława Kniocha gali w Międzychodzie. Rywalką Polki będzie Węgierka Iren Racz (4-2). Debreczynianka na swoim koncie ma sześćzawodowych pojedynkó w tym przegrane starcie z Agnieszką Niedźwiedź z sierpnia 2013 roku. W tym roku Racz wygrała dwie walki na gali w ojczyźnie.

Starcie Lubońska vs. Racz poprzedzi walkę wieczoru, w któej Jakub Kowalewicz zmierzy się z Bartłomiejem Kurczewskim. Dla obu będzie to już drugi występ w Międzychodzie. Kuba w swoim zawodowym debiucie pokonał Artura Pawlaka, a „Kura” na poprzedniej edycji odprawił przed czasem Kerima Abzaiłowa.

Komentarze

  • champ1

    wszystko pięknie tylko jak Ona mogła się oszpecić takim tatuażem