Akop Szostak vs. Tyberiusz Kowalczyk oficjalnie potwierdzone na przyszłorocznej gali FEN

28 Wrzesień 2015
Akop Szostak vs. Tyberiusz Kowalczyk oficjalnie potwierdzone na przyszłorocznej gali FEN


Jak informuje jeden z czytelników MMAnews, podczas drugiej edycji Męskiej Niedzieli w Legnicy, Tyberiusz Kowalczyk (1-0) oficjalnie potwierdził podgrzewany od pewnego czasu pojedynek z Akopem Szostakiem (2-0) na jednej z kolejnych gal Fight Exclusive Night.

Choć „Tyberian” rzucił terminem 10 gali FEN’u to udało nam się ustalić, że będzie to któraś z późniejszych edycji. Sytuację podkręca w ostatnich dniach trener Kowalczyka, ale obaj zawodnicy konsekwentnie podkreślają wzajemny szacunek, co jest jednocześnie dodatkową zachętą do sprawdzenia, który z nich okaże się lepszy.

Miejmy nadzieję, że trapiony kolejnymi kontuzjami Tyberiusz, będzie fizycznie gotowy do starcia z Szostakiem który ostatnio udowodnił fanom, że nie można go lekceważyć. Jeszcze w grudniu, Akop ma zamiar stoczyć pojedynek poza granicami kraju. Póki co, trwają poszukiwania odpowiedniej gali.

Komentarze

 • adamus

  a to potwierdzone? no to by było dość sensowne zestawienie.ale to chyba wyjdzie już w jakiejś drugiej połowie przyszłego roku?

 • W. Mrozowski

  Trochę wcześniej.

 • W. Mrozowski

  BTW Kontuzja nie wybiera, ale promotor musi dbać o własny interes i ponoć jest to ostatnia szansa dla Tyberiusza w FEN.

 • moon

  Dla mnie news na wyrost patrząc na „imponujące” rekordy obu panów.

 • W. Mrozowski

  To potwierdzona informacja. Albo ja nie rozumiem twojego przesłania, albo Ty niewłaściwie stosujesz zwrot „na wyrost”.

 • moon

  1-0 I 2-0 w rekordzie zasluguje na kolumne „polecane”? Ja mam narazie 0-0 ale mam nadzieje w najblizszym czasie na to samo 😉 Oczywiscie pisze to z przymruzeniem oka ale mysle ze chlopaki powinni jeszcze duzo popracowac aby tam sie znalezc 😉

 • W. Mrozowski

  Ah, o to chodzi 🙂 Mimo rekordów zapewniam Cię, że wiele osób będzie chciało to zobaczyć. Świat nie jest idealny w sposób w jaki byśmy sobie tego życzyli.

 • Szostak wygrywa przez kontuzję rywala.