Ankos Warszawa ponownie jako PJ Promotion Piotra Jeleniewskiego

30 Wrzesień 2015
4
Ankos Warszawa ponownie jako PJ Promotion Piotra Jeleniewskiego


Od samego rana facebookowe powiadomienia zwróciły uwagę wszystkich, którzy dotychczas polubili fan page warszawskiej grupy Ankos Zapasy, znanej wcześniej jako PJ Promotion. Nazwa wróciła do prawie poprzedniej formy, bo jako po prostu „Piotr Jeleniewski”. Przed chwilą sam obiekt zainteresowania oficjalnie podał do wiadomości powody swojej decyzji.

Jak zapewne zauważyliście, na stronie warszawskiego Ankosu zaszły zmiany. W związku z dużą ilością treningów indywidualnych, związanych z prowadzeniem zawodników, nie jestem w stanie utrzymać działalności grupy.

Postanowiłem skupić się na tej pracy, która daje mi największą satysfakcje, a jednocześnie pochłania praktycznie cały mój poświęcony MMA czas. Utrzymując ten charakter pracy, moja działalność nie ma wiele wspólnego z prowadzeniem klubu. Od jakiegoś już czasu prowadzenie zawodnika pod kątem profesjonalnego startu, jako popularnie określany „head coach”, czy też „trener koordynujący” – jest moim głównym celem i pasją. Aby robić to dobrze, potrzebna jest ciągła nauka i pogłębianie wiedzy. W polskich realiach trenerzy rzadko utrzymują się ze swojej tylko trenerskiej pracy. Dlatego i ja musiałem wybrać.

Będę oczywiście wspierał zawodników, z którymi pracowałem w ramach grupy i którzy na co dzień trenują w S4 Fight Club, z którym współpracuje jako trener.

To był dobry czas doświadczeń, choć jak wiecie nie obyło się bez zawirowań i zmian. Z perspektywy czasu uważam je za przydatne doświadczenie, jak mówi przysłowie – człowiek uczy się całe życie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
DrwalurudyW. MrozowskiGROM Z Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Drwalu
Gość
Drwalu
Offline

Ankos też potrzebował może takiego wstrząsu. nie trwa wiecznie nie da się tylko rozwijać i rozwijać…

rudy
Gość
rudy
Offline

Już myślałem, że na końcu będzie „Człowiek uczy się na błędach” 😛

GROM Z
Gość
GROM Z
Offline

Może Piotr nie chce być utozsamiany z Oświadzeniem Pana K ?