Anthony Johnson: "Kiedyś na pewno zawalczę z Błachowiczem."

autor:
04 Wrzesień 2015
Anthony Johnson: "Kiedyś na pewno zawalczę z Błachowiczem."

anthony-johnson-ufc

Podczas wywiadu dla mmafighting.com przeprowadzonym przez Ariela Helwaniego, Anthony „The Rumble” Johnson (19-5) został zapytany o walkę z Janem Błachowiczem, która pierwotnie miała odbyć się na UFC 191. Z biegiem czasu kierownictwo zdecydowało się na zastąpienie Polaka, Brytyjczykiem Jimmie Manuwą (15-1). Zobaczcie, co niedawny pretendent w wadze półciężkiej powiedział na ten temat.

AH: Pierwotnie miałeś walczyć z Janem Błachowiczem, ale ostatecznie zmierzysz się z Jimmie Manuwą. Które z zestawień bardziej Ci się podoba?
AJ: Mogłem wziąć tylko jedną walkę. Obaj są świetnymi zawodnikami. Chociaż tym razem nie zwalczę z Janem to i tak któregoś dnia dojdzie do tego starcia.

Komentarze

  • Typer

    co ma wisieć nie utonie

  • Eksporter Zla

    @up
    Bogiem a prawdą, mam nadzieje, że jednak utonie, lubię Janka, to naprawdę dobry zawodnik, ale na tą chwilę ten zwierzak Johnson by go zjadł. Wiadomo, że wyzwania są ważne i nie można non stop bić się z kelnerami, ale głowę mamy jedną na całe życie…

  • Janek musi odzyskać instynkt zabójcy, ale tylko ona sam wie jak to zrobić. Johnson jest piekielnie trudnym zawodnikiem, który wie po co wychodzi do oktagonu i myślę że szybko skasuje Jimmiego.