FEN 9: Paweł Kiełek kontra Jakub Boczek w kategorii 77 kg

18 Wrzesień 2015
FEN 9: Paweł Kiełek kontra Jakub Boczek w kategorii 77 kg


Powoli odchodzimy od porannego newsa dnia i przechodzimy do czysto sportowych emocji. Federacja FEN wytoczy swoje kolejne działa i na dziewiątej edycji we Wrocławiu, zobaczymy starcie Pawła Kiełka z Jakubem Boczkiem. Tak jak ogłaszaliśmy, już w kategorii 77 kg.

Po ostatniej (red. zaskakującej?) porażce świetnie rokującego Pawła Kiełka, wynikła spora dyskusja na temat tego jaki powinien być dalszy kierunek wciąż rozwijającego się olsztyńskiego zawodnika. Teraz, kiedy decyzja o przejściu do dywizji 77 kg jest już oficjalna, z niecierpliwością oczekujemy jak Paweł sprawdzi się w nowych warunkach.

Jego rywalem będzie reprezentant miejscowych Jakub Boczek (5-4-1), który miał już okazję pokazać się przed wrocławskimi fanami FEN’u. Aktualnie ma za sobą dwa zwycięstwa pod rząd, gdzie 80% wszystkich wygranych to poddania w 1 rundzie.

Bilety na Fight Exclusive Night 9 do kupienia TUTAJ.

Komentarze

  • Chętnie zobaczyłbym też starcie Marcin Bandel – Mindaugas Verzbickas

  • TheOne

    dobre zestawienie, tym razem musi być ok!

  • orvenka

    Moim zdaniem zmiana kategorii wagowej wyjdzie Kiełkowi na dobre. Duże kłopoty ze zbijaniem wagi na pewno źle wpłynęły na jego dyspozycję podczas walki… Nic tylko czekać na FEN 9 :)))