IFN 1: Krzysztof Klaczek vs. Darko Banovic i Tomasz Terlikowski vs. Mateusz Dubiłowicz

15 Wrzesień 2015
IFN 1: Krzysztof Klaczek vs. Darko Banovic i Tomasz Terlikowski vs. Mateusz Dubiłowicz


Do karty walk Incredible Fighting Night 1 dodano właśnie dwa cenne pojedynki. To starcia Krzysztofa Klaczka z Darko Banovicem i Tomasz Terlikowski kontra Mateusz Dubiłowicz.

Polsko austriackie starcie jest o tyle ciekawe, że zarówno Klaczek jak i Banovic są najwyżej notowanymi fighterami w swoich krajach. Darko to zawodnik, który kończy walki bo na 10 zwycięstw aż 8 nie dotrwało do ostatniego gongu. „Face Smasher” ma aktualnie trzy zwycięstwa z rzędu i będzie to dla niego druga walka w tym roku.

Krzysztof dopiero co dał się podziwiać na toruńskim XCAGE 8, gdzie błyskawicznie pokonał Litwina przez TKO i skąd notabene możecie wygrać jego rękawice w oficjalnym konkursie TUTAJ. Po odzyskaniu pewności siebie, zawodnik Shooters Konin/Ankos Zapasy nie zamierza tracić czasu i szybko podejmie się kolejnego wyzwania.

Z tego samego klubu co Klaczek, wystąpi również jego kolega Tomasz Terlikowski, dla którego 2015 nie rozpoczął się za dobrze. Jego rywalem będzie wrocławianin Mateusz Dubiłowicz z lokalnego Rio Grappling. Po nieudanym debiucie w KSW, Dubiłowicz zdołał odbić się pewną wygraną w 2014 i od tamtego czasu nie walczył.

Komentarze

  • vmvm

    nie spodziewałem się najlepszego polskiego zawodnika wagi piórkowej na tej gali.
    Wielkie gratulacje dla IFN.
    KRZYSZTOF KLACZEK WAR!!!