Jan Błachowicz wraca do Warszawy. Będzie trenował pod okiem Piotra Jeleniewskiego (+UPDATE)

autor:
16 Wrzesień 2015
13
Jan Błachowicz wraca do Warszawy. Będzie trenował pod okiem Piotra Jeleniewskiego (+UPDATE)

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Informacja przekazana nam z samego rana, błyskawicznie okrążyła kuluary. Wg najnowszych doniesień Jan Błachowicz wróci do Stolicy, aby tam trenować pod okiem Piotra Jeleniewskiego w S4 Ankos Warszawa.

Co jest powodem decyzji, czy ostatnia przegrana walka w Las Vegas przesądziła oraz najważniejsze… czy rzeczona zmiana miejsca treningu w ogóle się potwierdzi? Zapytany przez nas Jan Błachowicz przesłał do redakcji wiadomość, że wieczorem ustosunkuje się do informacji, które już wyszły w sieci.

UPDATE:
Jan Błachowicz wydał oświadczenie, z którego jednoznacznie wynika, że zawodnik wraca do Warszawy. Od teraz będzie trenował pod opieką głównego trenera stołecznej filii Ankosu Zapasy, czyli Piotra Jeleniewskiego. Powrót do stolicy umotywował również dbałością o przyszłość, czyli podjęciem pracy poza walkami w MMA. Janek chcąc poprawić swoje wyniki będzie chciał wyjeżdżać na obozy przygotowawcze do USA oraz Holandii. Zawodnik wspomniał również o rozpoczęciu współpracy z Robertem Trybulskim, który będzie odpowiedzialny na przygotowanie fizyczne.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
13 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
mmamovieslapvamosTyperrudyiCiul Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
mmamovieslap
Gość

Zdaje się że w NastulaCub Janek nie miał warunków do rozwoju. Ankos to dobry klub, ale najwidoczniej nie dla każdego. Błachowicz dokonuje zmiany i taka decyzja jest lepsza niż żadna. Najgorsza jest pasywność, a tutaj nie oddźwięk gdzie polak nie godzi się z porażką i w tym jest nadzieja. Nie dorabiałbym sobie ideologii i nie wchodziłbym w ocenianie czy to trenera czy zawodnika. Nikt nie jest niczyją własnością i dobrze by było gdyby ktoś odbierał to jako naturalną decyzję, a nie tworzył konfliktów.

vamos
Gość
vamos
Offline

szkoda że nie Arrachion ale wiadomo Janek czuje jakas odpowiedzialnosc to nie tylko on zaryzykował wyprowadzką do Poznania ale też Dorota podporzadkowała sie karierze Janka oboje może teraz sobie mysla że nie wyjeżdżajac z warszawy Janek osiagałby te same wyniki co teraz bo z jego doświadczeniem cięzko o gorsze a może były by nawet lepsze bo nie byłby taki zajechany zobaczymy co dalej wyglada na to że Jano wyciąga wnioski bedzie współpracował z lekarzem i psychologiem chyba dietetyk do tego taki Mauricz by sie przydał

Typer
Gość
Typer
Offline

już na początku fani byli zaniepokojeni, ze zmienia coś kiedy jest dobrze przechodząc do innego klubu. to chyba Miras właśnie zawsze mówił, zenie zmienia się tego co działa w ramach jego odchodzących podopiecznych którym uderzyło do głowy

rudy
Gość
rudy
Offline

Zapomnieliście dodać, że Janek nagle dodał, że wcale nie jest pokłócony z obecnym trenerem. Czyli jest 😀 Poza krytyką walk to faktycznie ja też uważam, że jako jedyny miał jaja zostawić wygodne show KSW i zaryzykować żeby realizować się jako sportowiec

mmamovieslap
Gość

Smutne jest to że Janek podjął się wyzwania walk w UFC i po dwóch porażkach mówi o dorabianiu będąc wciąż w najlepszej organizacji. Błachowicz podjął ryzyko na które nie zgodziły się inne gwiazdy KSW i tym pokazał że ma wielkie jaja, ale cena jak zapłacił wydaje się być bardzo wysoka. Bardzo mocno przygaszony musi się podnieść, bo porażki sprawdzają nas w życiu. Ile jesteśmy wstanie przyjąć i iść dalej.

iCiul
Gość
iCiul
Offline

Pamiętam jak dziś wywiad z Jankiem jak mówił że dostanie się do UFC było jego celem / marzeniem, mam wrażenie że zrealizował swoje marzenie i wygasł ten zapał który go napędzał.

DREAMCATCHER
Gość
DREAMCATCHER
Offline

Dobry ruch z trenerem od przygotowania fizycznego- kondycja ponad wszystko. Ale czy w warszawie poprawi zapasy? U Daniela wielkiego progresu nie widać.

adamus
Gość
adamus
Offline

ale że wieczorem zrobicie z Jankiem wywiad czy prześle tylko oświadczenie? Jak wywiad to zapytajcie o rozmowy z UFC, jak to teraz wygląda i jka się tam czuje

EL doopa
Gość
EL doopa
Offline

Może jak u strusa, laska się pokłóciła z trenerem i wypad z klubu 😉

rudy
Gość
rudy
Offline

Właśnie, to jest słuszne pytanie, czy klub personalnie nie powinien się wzmocnić, ale personalnie trenerowo a nie zawodniczo, bo to już mają. Nie sądzę, żeby chodziło o wynik ostatniej walki. Podobno się nie za bardzo dogadują. A manager Janka nie dał Wam żadnego komentarza? Jego narzeczona chyba się tym zajmuje?

mmamovieslap
Gość

Każdy zawodnik jest inny i nie każdemu przypasuje nawet najlepszy trener świata. Janek musi odzyskać ogień do walki, nawet jak będzie musiał trenować z kangurami. Powrót do Warszawy nie przekreśla Janka w Poznaniu, bo wciąż może tam sparować. Z innej strony, czy w Ankosie wystarczy tylko jeden trener na tylu zawodników na wysokim poziomie? Czy teraz kiedy liczy się każdy szczegół obecne metody wystarczają?

Viser
Gość
Viser
Offline

Właśnie chciałbym usłyszeć jakąś wypowiedź trenera Kościelskiego na ten temat, ale przede wszystkim na temat walki Janka i najważniejsze – co trener porabiał podczas walki.
Co do tej informacji to robi się ciekawie, zobaczymy jakie argumenty swojej decyzji przedstawi Janek oraz co inni zawodnicy Ankosu powiedzą, przecież to podobno najlepszy klub w Polsce i jeden z najlepszych w Europie…

KAT
Gość
KAT
Offline

a to co z Kościelskim nikt już nie wytrzymuje? Borys ponoć też chwilowo tam nie chciał być. niech się manager klubu wypowie też