Kamil Łebkowski zrobił wagę przed dzisiejszym Phoenix Fight Night na Wyspach. Rywal podesłał video

12 Wrzesień 2015
Kamil Łebkowski zrobił wagę przed dzisiejszym Phoenix Fight Night na Wyspach. Rywal podesłał video


Piątek dniem bardzo dziwnych ważeń naszych najnowszych towarów eksportowych w postaci Emila Różewskiego i Kamila Łebkowskiego. Najpierw reprezentant WCA Fight Team został bezpardonowo spoliczkowany przez rywala a przeciwnik „Bomby” w ogóle nie zjawił się i zamiast tego przesłał video z ważenia.
Z facebooka Kamila:

Waga zdobiona idealnie! Tylko przeciwnik postanowił się nie zjawić na ważeniu i wysłał film ze swojego klubu w Londynie… a myślałem, że to w Polsce bywa nieprofesjonalnie. Ale wynik i tak będzie jeden! Moje zwycięstwo!

Na wiadomość o opóźnionym locie polskiego fightera, obóz Ashleigha Grimshawa (16-8-1-2NC) przesłał video nagranie z ważenia, co dodatkowo Kamil Łebkowski skomentował:

Wszystko było widać (wagę). Nagrywał Brad Pickett ale zrobili ze mnie polskiego frajera. Ja przyleciałem z Polski a on nie mógł dotrzeć z Londynu.

Komentarze

 • Pako

  Normalnie parodia 🙂

 • BartezCichy

  Dokładnie moim zdaniem to jest po prostu żałosne.Przecież ten film już mógł być przygotowany nagrany wcześniej , nie mówiąc już o tym że wagę da się zaniżyć lub zawyżyć bez problemu (kwestia pokombinowania) śmierdzi tutaj na kilometr. O sytuacji Różewskiego szkoda nawet gadać na prawdę buractwo 1 klasa.

 • Billy Boola

  Mama szczerą nadzieję, że zarówno Angol, jak i Czeczen dostaną potem najpierw łomot w klatce, a potem na dokładkę karę pieniężną. W poważnych organizacjach takie wybryki (zarówno fizyczne podskoki podczas ważenia, jak i Angielska samowolka z zasadami) nie mogą być tolerowane.

 • Pako

  Dlatego takie właśnie federacje nigdy nie będą poważne.