Kamil Łebkowski zrobił wagę przed dzisiejszym Phoenix Fight Night na Wyspach. Rywal podesłał video

12 Wrzesień 2015
4
Kamil Łebkowski zrobił wagę przed dzisiejszym Phoenix Fight Night na Wyspach. Rywal podesłał video


Piątek dniem bardzo dziwnych ważeń naszych najnowszych towarów eksportowych w postaci Emila Różewskiego i Kamila Łebkowskiego. Najpierw reprezentant WCA Fight Team został bezpardonowo spoliczkowany przez rywala a przeciwnik „Bomby” w ogóle nie zjawił się i zamiast tego przesłał video z ważenia.
Z facebooka Kamila:

Waga zdobiona idealnie! Tylko przeciwnik postanowił się nie zjawić na ważeniu i wysłał film ze swojego klubu w Londynie… a myślałem, że to w Polsce bywa nieprofesjonalnie. Ale wynik i tak będzie jeden! Moje zwycięstwo!

Na wiadomość o opóźnionym locie polskiego fightera, obóz Ashleigha Grimshawa (16-8-1-2NC) przesłał video nagranie z ważenia, co dodatkowo Kamil Łebkowski skomentował:

Wszystko było widać (wagę). Nagrywał Brad Pickett ale zrobili ze mnie polskiego frajera. Ja przyleciałem z Polski a on nie mógł dotrzeć z Londynu.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
PakoBilly BoolaBartezCichy Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pako
Gość
Pako
Offline

Dlatego takie właśnie federacje nigdy nie będą poważne.

Billy Boola
Gość
Billy Boola
Offline

Mama szczerą nadzieję, że zarówno Angol, jak i Czeczen dostaną potem najpierw łomot w klatce, a potem na dokładkę karę pieniężną. W poważnych organizacjach takie wybryki (zarówno fizyczne podskoki podczas ważenia, jak i Angielska samowolka z zasadami) nie mogą być tolerowane.

BartezCichy
Gość
BartezCichy
Offline

Dokładnie moim zdaniem to jest po prostu żałosne.Przecież ten film już mógł być przygotowany nagrany wcześniej , nie mówiąc już o tym że wagę da się zaniżyć lub zawyżyć bez problemu (kwestia pokombinowania) śmierdzi tutaj na kilometr. O sytuacji Różewskiego szkoda nawet gadać na prawdę buractwo 1 klasa.

Pako
Gość
Pako
Offline

Normalnie parodia 🙂