Kamila Porczyk vs. Katarzyna Lubońska na KSW 33

14 Wrzesień 2015
Kamila Porczyk vs. Katarzyna Lubońska na KSW 33


Do tego pojedynku musiało dojść a wszystko dlatego, że historia praktycznie sama ułożyła się na tacy. Federacja KSW musiała ją jedynie podgrzać i podać fanom do konsumpcji. A wzrokowo będzie co konsumować, bowiem na KSW 33 zmierzą się dwie urodziwe i wysportowane Panie: Katarzyna Lubońska vs. Kamila Porczyk.

Wystarczyła mała iskra zapalna, zasiana gdzieś w którymś z wywiadów Katarzyny, którą jej przyszła rywalka natychmiast wychwyciła. Już w jednej z późniejszych wypowiedzi dla naszego portalu Porczyk przyznała, że jest zainteresowana takim zestawieniem. Byłą fitneskę kibice MMA pamiętają z jej walki na KSW 26, gdzie jednogłośnie pokonała Irynę Shaparenko. Poważna kontuzja Polki i w zasadzie brak doświadczenia w ringu, w rezultacie dały pojedynek o słabych walorach sportowych ale ta z uśmiechem zapowiedziała, że to nie koniec jej rozwoju w tym kierunku i konsekwentnie słowa dotrzymuje.

Lubońska natomiast idealnie nadaje się na zastępstwo odchodzącej z federacji Karoliny Kowalkiewicz. Ma odpowiednią twarz, stronę fizyczna ale czy posiada umiejętności? Póki co stoczyła ma zacięte pojedynki pokazując charakter, a po drodze zawalczy jeszcze w Międzychodzie. WAR!

Komentarze

  • Typer

    Porczyk robi świetną pracę medialną, uważam że jest dobrym zawodnikiem dla promocji organizacji a i co by nie mówić, to zapału i miłości do sportu jej nie brakuje.

  • Cain

    no i dobrze, na pewno jest to ładne zestawienie 😉

  • Viser

    Średnio podoba mi się taka walka na tak historycznej gali, ale rozumiem że trzeba wypromować Kasię więc okej…