KSW 33: Vaso Bakocevic wraca do Polski! Anzor Azhiev rywalem zawodnika z Czarnogóry

21 Wrzesień 2015
KSW 33: Vaso Bakocevic wraca do Polski! Anzor Azhiev rywalem zawodnika z Czarnogóry


Wiadomo, że z takiej perły się nie rezygnuje i tylko kwestią czasu było, kiedy energiczny Vaso Bakocevic (21-8-1) wróci do polskiej federacji. Jego rywalem będzie nie kto inny, lecz wywoływany przez wielu fanów do tego zestawienia Anzor Azhiev (5-2-1NC) a miejscem walki Tauron Arena na KSW 33.

Od czasu kontrowersyjnej decyzji w walce z Arturem Sowińskim, „Psychopata” stoczył i zwyciężył pięć pojedynków. Z racji braku funduszy miejscowych promotorów, rywale nie byli jednak wymagający ale w zamian udało mu się zniszczyć ring i pokonać fightera wagi ciężkiej. Na początku października pojawi się jeszcze w Abu Dhabi, gdzie zawalczy z Waylonem Lowe (15-7).

Anzor Azhiev przez moment wahał się, czy w najbliższym czasie w ogóle zobaczymy go w KSW, do czego niemal zmusiła go zbyt mała liczba ofert ze strony Konfrontacji. W lutym, w zaskakujący sposób uległ Kleberowi Koike, który najpierw „znockdownował” go a później poddał.

Pojedynek zakontraktowano w kategorii 66 kg na gali KSW 33 w Krakowie.

Komentarze

 • Azhiev przewróci i ubije łokciami, w czasie kiedy Bakocevic będzie rozmawiał z sędzią o nowych zasadach w KSW.

 • adamus

  haahahha mam takie samo odczucie. szkoda marnować Vaso na takiego nie fair grające gorywala. z Vaso to może być zajebiste show a tak skończy się skandalem pewnie

 • Viser

  Super zestawienie ; ) Jaram się mega na tą gale.

 • Eksporter Zla

  Nie przepadam za Anzoerm, więc mam nadzieję, że będzie głupi i będzie chciał się bawić w stójce. Wtedy jego zwinność i koordynacja kontra zwierzęca siła Vaso, will be fun 🙂

 • @Eksporter Zla Mam nadzieje że Vaso pójdzie na całość i przyciśnie Anzora, bo ten jak pokazała poprzednia walka, gubi się pod presją, ale zobaczymy, co walka przyniesie.

 • A. Gaik

  Mam nadzieje, ze Vaso pozamiata:D

 • KAT

  nie odstaje i też liczę na totalną dewastacje Anzora