Leszek Krakowski rywalem Andre Winnera na KSW 32 w Londynie

30 Wrzesień 2015
Leszek Krakowski rywalem Andre Winnera na KSW 32 w Londynie


Wszystkie dotychczasowe próby wskazania przez fanów rywala dla Andre Winnera (20-9-2), spełzły na niczym. Z okazji KSW 32 w Londynie, federacja zdecydowała się zatrudnić Leszka Krakowskiego (9-0), reklamowanego jako „Jednego z najlepszych polskich zawodników MMA mieszkających i walczących na Wyspach.”

Pochodzący z Elbląga fighter, od rozpoczęcia zawodowej kariery w 2013, pozostaje aktywny na scenie mieszanych sztuk walki, tocząc średnio 3 pojedynki na rok. Dotychczas wygrał dziewięć razy i ani razu nie przegrał. Osiem z nich nastąpiło przed regulaminowym czasem.

Co warte odnotowania, żaden z rywali Leszka nie posiadał dodatniego bilansu zwycięstw, ale odkąd pojawiła się moda na MMA, sport ten doczekał się najazdu „szemranych” zawodników, zwłaszcza na Wyspach. Tym samym zdecydowanym faworytem tego starcia będzie doświadczony Andre Winner z międzynarodowym doświadczeniem. Do niedawna, Anglik był na dobrej drodze żeby powrócić do pierwszej ligi, ale plany pokrzyżowała mu porażka w Rosji.

Komentarze

 • Pako

  Znam Leszka osobiście,będe trzymał za niego kciuki,lecz nie sądze aby sprostał wyzwaniu.

 • W. Mrozowski

  Leszek ci nie wybaczy jak przeczyta 🙂 BTW Mirosław Okniński powiedział, że Krakowski ma dobre jiu-jitsu trenowane pod okiem Rogera Gracie.

 • Pierwsze slysze, ze ktos taki istnieje a tu odrazu start na KSW i to nie byle z kim.

 • Pako

  Na pewno ma serce do walki,zawsze miał.Ta walka zweryfikuje jego umiejętności, oby się wykazał.

 • @Pako Takie są fakty. Na PLMMA rywale są o niebo lepsi. Gość z rekordem 1-25 to jest rzadkość w MMA.

 • rudy

  Ale zaskakujący news. To co układ jakiś czy przekręt czy co? Bo spodziewałbym się raczej innych typów w tym przypadku, skąd nagle takie nazwisko „no name” na karcie KSW