Łukasz Zaborowski dołącza do trenerów Gracie Barra Łódź

autor:
14 Wrzesień 2015
Łukasz Zaborowski dołącza do trenerów Gracie Barra Łódź

Foto: ACB

Foto: ACB


W dniu dzisiejszym Gracie Barra Łódź wzbogacił się o trenera od stójki pod MMA, czyli Łukasza „Zabora” Zaborowskiego, który przez 10-lat był głównym trenerem w Fighting Division Bydgoszcz. Informacja pojawiła się na fan page’u łódzkiego klubu.

Tak jak pisałam w Gracie szykuję się wiele zmian. Dziś bardzo cieszę się że mogę wam przekazać taką wiadomość. Gracie Barra Łódź z racji reprezentowanego poziomu wciąż musi iść do przodu i się rozwijać. Chcemy wciąż dbać o to by zawodnicy jak i osoby ,które ufają nam i przychodzą codziennie by się czegoś nauczyć mogły wciąż iść do przodu, więc….
TEAM TRENERSKI GRACIE BARRA ŁÓDŹ POWIĘKSZA SIĘ O NOWEGO TRENERA !!! UZNAWANY ZA JEDNEGO Z NAJLEPSZYCH TRENERÓW STÓJKI POD MMA W POLSCE , TRENER MIĘDZY INNYMI MARCINA WRZOSKA OD DZIŚ Z NAMI !
ŁUKASZ ZABOROWSKI „ZABOR” DOŁĄCZA DO NASZEGO TEAMU !

Oświadczenie Łukasza „Zabora” Zaborowskiego :

Niestety muszę ustąpić z funkcji głównego trenera w klubie Fighitng Division Bydgoszcz Filipowi Czarneckiemu. Z klubem byłem związany od 10 lat dlatego ciężko jest odejść, myślę jednak że opuszczam klub w odpowiednim momencie kiedy wszyscy zawodnicy zaczynają osiągać sukcesy, wierze ze Filip godnie mnie zastąpi i usłyszymy jeszcze o nie jednym z nich. Przechodzę do klubu Gracie Barra Łódź gdzie czekaja na mnie czołowi Polscy zawodnicy, jest to dla mnie mega wyróżnienie być częścią jednego z najlepszych obecnie klubów, myślę że razem z „Rodzem” stworzymy zajebisty team wiec czekajcie na efekty a zawodnicy na ostry zapier…. od października, bo ! jakoś mistrzem świata trzeba zostać
Witaj wariacie w naszej rodzinie !

Komentarze

  • vmvm

    Jakoś po tej aferze z FEN Zaborowski źle mi się kojarzy

  • Typer

    ciekawe co to będzie jak się wykruszy stara gwardia trenerska. jakoś widzę tu mały potencjał na polskim rynku.