Marcin Prostko vs. C.J. Meeks na BAMMA 23 w Birmingham

28 Wrzesień 2015
Marcin Prostko vs. C.J. Meeks na BAMMA 23 w Birmingham


Tym razem nieco o zagranicznych aspiracjach „polskich wyspiarzy”, bo już 14 listopada w Birmingham zobaczymy Marcina Prostko (4-0), który postawi na szali swój rekord bez skazy. Jego rywalem będzie lokalny fighter C.J. Meeks (4-1).

Żaden z wyżej wymienionych nie walczył jeszcze na BAMMA i choć jest to otwarcie wstępnej karty, już pierwszy pojedynek pokaże ich miejsce w szeregu. Polak do tej pory walczył z dość egzotycznymi rywalami, bo już szybki rzut okiem na Sherdoga pokazuje bilanse 17-50 czy 1-12 u jego przeciwników. Sytuacja ma się bardzo podobnie w kwestii bilansu rywali Meeksa, ale obecność „freaków” w tym sporcie już chyba nikogo nie dziwi.

Gala BAMMA 23 już 19 listopada w Birmingham.

Komentarze

 • vmvm

  a kiedy informacja o walce Łazarz vs Craig na tej samej gali?!

 • W. Mrozowski

  Właściwie postawione zdanie powinno brzmieć: „Hej MMAnews, na tej gali walczy także Craig vs. Łazarz. Warto o tym napisać.” Jeszcze wiele kursów prostowania ludzkich zachowań przed nami 🙂

 • vmvm

  Hej MMAnews nie chciałem być niegrzeczny moim komentarzem i nie sądzę, aby moje zdziwienie było nieuzasadnione, że piszecie o jakimś Prostko na tej gali, a nie piszecie o obronie pasa przez Polaka na tej samej gali.
  Nie rozumiem też tej Waszej obraźliwej odpowiedzi.
  Widocznie przeszliśmy inne „kursy”, szkolenia.

 • W. Mrozowski

  Nie była obraźliwa, nawet dodałem uśmiech na końcu. Twój zabrzmiał pretensjonalnie ale skoro nie chciałeś to nie ma sprawy. Przeoczyłem info, uzupełnię jutro, dzięki za update.