OFICJALNIE: Gala Fight Exclusive Night 9 odbędzie się 7 listopada we Wrocławiu

autor:
09 Wrzesień 2015
1
OFICJALNIE: Gala Fight Exclusive Night 9 odbędzie się 7 listopada we Wrocławiu

12006326_10201055345702393_4443971743304516480_n

W dniu dzisiejszym potwierdziły się informacje na temat Fight Exclusive Night 9. Gala odbędzie się 7 listopada we wrocławskiej hali „Orbita”. W kolejnych starciach zobaczymy Marcina Zontka oraz kickboxerów Pawła Biszczaka oraz Różę Gumienną.

Drodzy kibice i fani Sztuk Walki, mamy dla was kolejną świetną nowinę, bowiem organizacja Fight Exclusive Night zamierza w sobotę, 7-go listopada br., przeprowadzić kolejną swoją galę, czyli FEN 9. Odbędzie się ona we Wrocławiu, w lubianej przez mieszkańców Dolnego Śląska hali „Orbita” przy ulicy Wejherowskiej 34. W tym znanym sympatykom MMA i Kickboxingu obiekcie będziemy gościć po raz drugi w tym roku, po niezwykle udanej marcowej edycji FEN 6.

Nasza organizacja wykreowała już w tej chwili wiele gwiazd, a opórcz nich zobaczymy także wielu nowych zawodników na europejskim poziomie. Wśród uczestników pojedynków na FEN 9 znajdzie się na pewno Marcin Zontek z Jeleniej Góry, który wystąpi w walce wieczoru na zasadach MMA. To nie wszystko, bowiem Dolny Śląsk ma także do pokazania dwie wielkie gwiazdy Kickboxingu: Mistrzyni Świata WAKO, Róża Gumienna z Wrocławia i Mistrz Świata K-1, Paweł Biszczak z Legnicy.

Już dziś możemy zapowiedzieć pierwszy pojedynek, którym jest walka Rafała Błachuty z Kwidzyna z Michałem Michalskim trenującym we Wrocławiu, a pochodzącym z pobliskiej, dolnośląskiej Złotoryi. Odbędzie się on na zasadach MMA w kategorii półśredniej. W naszej organizacji są najlepsi polscy zawodnicy MMA tej kategorii, a Michalski i Błachuta chcą włączyć się mocno do tej rywalizacji. Kolejne zestawienia opublikujemy już niebawem.

Prezes FEN MMA Federation, Paweł Jóźwiak, mówi: „Będzie to nasza piąta gala we Wrocławiu. Wracamy na sprawdzony teren, bowiem dolnośląscy kibice niemal siłą wymusili na nas powrót. Głód dobrego widowiska jest ogromny i dotyczy to zarówno walk MMA, jak i tych na zasadach K-1. Nie możemy kibicom tego odmówić i już dziś radzę zaopatrzyć się w bilety, bo emocji i wielkich gwiazd nie zabraknie. Ta gala będzie ukoronowaniem naszej dwuletniej działalności na polskim rynku. Serdecznie zapraszam wszystkich na FEN 9.”

Nazwiska i zestawienia walk pojawią się już wkrótce i na pewno wiele z nich będzie pojedynkami międzynarodowymi, co powinno ucieszyć fanów Sportów Walki, bowiem sportowy poziom naszej gali zostanie jeszcze bardziej podniesiony.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Drwalu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Drwalu
Gość
Drwalu
Offline

hahhhaha jak ta info została przedstawiona hahahaha jak zbawienie na które wszyscy czekali. po co to show. nie wyszło gdzie indziej i będą we Wro. też chyba nie ma co tego ukrywać, bo po co? jest im dobrze we Wrocławiu i nie wychodzi planowanie poza. to też sygnał do czegoś.