Pojedynek Melvin Manhoef vs. Hisaki Kato dodany do listopadowej gali Bellator 146

autor:
09 Wrzesień 2015
0
Pojedynek Melvin Manhoef vs. Hisaki Kato dodany do listopadowej gali Bellator 146

Foto: sherdog.com

Foto: sherdog.com


Bellator postanowił po raz kolejny zaufać umiejętnościom Melvina Manhoefa (29-12-1-2 NC) zestawiając go z innym solidnym stójkowiczem Hisakim Kato (5-1). Do starcia w wadze średniej dojdzie 20 listopada na gali Bellator 146. Patrząc na specyfikę obu zawodników i ich skłonności do stawiania wszystkiego „na jedną kartę” nie wydaje się, aby pojedynek potrwał dłużej niż jedną rundę.

Weteran K-1 i MMA Melvin Manhoef po dwóch zwycięstwach w Bellatorze zmierzył się z Joe Schillingiem. Nokaut Amerykanina na Holendrze był na tyle interesujący, że został uznany jako „Nokaut Roku 2014”. W kolejnej walce Manhoef spotkał się z byłym mistrzem Bellatora Alexandrem Shlemenką. Rosjanin wykonał w tempo backfist, który odesłał do krainy snu Manhoefa i spowodował zakończenie pojedynku przez sędziego. W związku z przeprowadzonymi badaniami antydopingowymi i wpadką Rosjanina, wynik starcia został zmieniony na „pojedynek nieodbyty”.

32-letni Kato w MMA stoczył już sześć walk, ale największą sławę przyniosła mu walka na gali Bellator 139, gdzie przez „superman punch” znokautował niezwykle doświadczonego kickboxera Joe Schillinga. Co ciekawe, Amerykanin już w październiku zawalczy o pas największej światowej organizacji K-1 Glory, gdzie zmierzy się z Artemem Levinem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o