Rafał Lassota vs. Remigiusz Rajwa i Robert Michlik vs. Michał Labus na październikowym Spartan Fight 1

01 Wrzesień 2015
Rafał Lassota vs. Remigiusz Rajwa i Robert Michlik vs. Michał Labus na październikowym Spartan Fight 1


Federacja Spartan Fight oficjalnie potwierdziła dwa kolejne starcia na chorzowską edycję swojej pierwszej gali. Zgodnie z założeniem, oba oparte na reprezentantach miejscowego klubu.

Na pierwszy ogień Remigiusz Raiwa (1-2) ze Spartan Chorzów, który zmierzy się Rafałem Lassotą (1-3) ze Spartakusa Rzeszów. Wbrew temu co mówi Sherdog, oprócz dwóch porażek Remigiusz ma także pierwsze zwycięstwo, odniesione ostatnio na gali „Bytom kontra reszta Polski”, gdzie poddał Łukasza Wieczorka duszeniem trójkątnym w pierwszej rundzie. Jego rywal wręcz odwrotnie, zaczął od zwycięstwa lecz na chwilę obecną ma trzy przegrane z rzędu. Dla Lassoty będzie to doskonały moment, aby odbić się i szukać tak potrzebnego mu zwycięstwa.

Drugie starcie to pojedynek Roberta Michlika (1-0) z teamu Spartan Chorzów kontra Michał Labus (2-0) z nieodległego Veto Team Bielsko Biała. Michlik rozpoczął zawodową karierę w tym roku od marcowego ICW MMA 2 na którym błyskawicznie poddał Tomasza Boduszka. Od tej samej gali zaczynał jego kolejny przeciwnik, który jeszcze szybciej rozprawił się ze swoim oponentem, bo w zaledwie 44 sekundy. Zaledwie trzy miesiące później Labus powtórzył swój wyczyn, tym razem poddając rywala w trzy minuty.

Bilety na październikową galę Spartan Fight 1 do kupienia w chorzowskim Salonie Kosmetycznym Nails, przy ul. Obrońców Chorzowa 3 w Chorzowie Batorym.

Komentarze

  • TheOne

    e no nie tak żle na razie z zestawieniami na te gale nówki, dobrze no młodzi ale już trochę nie takie nieznane te nazwiska. i walka po porażkach musi być ostra tym bardziej