Rokas Stambrauskas rywalem Macieja Browarskiego w walce wieczoru Spartan Fight 1

22 Wrzesień 2015
Rokas Stambrauskas rywalem Macieja Browarskiego w walce wieczoru Spartan Fight 1


Polska kontra Litwa, tak prezentuje się najważniejszy pojedynek październikowej Spartan Fight 1 w Chorzowie. Rywalem wcześniej ogłoszonego Macieja Browarskiego (11-7-1NC), oficjalnie będzie Rokas Stambrauskas (7-4).

Reprezentant Litwy pochodzi z tego samego managementu co znani z występów w Polsce Sergej Grecicho, Saulius Bucius czy Viktor Tomasevic. Ostatnie lata nie należały u niego do zbyt aktywnych, bo od 2003 stoczył zaledwie 4 zawodowe pojedynki. Ostatni w marcu tego roku w Czechach, gdzie przegrał z Jirim Prochazką. Co ciekawe, nie ma dokładnych danych na temat sposobu w jaki wygrał cztery pierwsze pojedynki, więc ciężko jest określić jego agresywność w ringu.

Tymczasem, Maciej Browarski jest w trakcie kolejnych wyjazdów treningowych po klubach w całej Polsce. Cały czas nie znamy statusu niedawnego zamieszania ze zmianą wyniku jego walki z Alessio Sakarą z wygranej na No-Contest.

Bilety na październikową galę Spartan Fight 1 do kupienia w Salonie Kosmetycznym Nails, przy ul. Obrońców Chorzowa 3 w Chorzowie Batorym i sklepach Bad Haus.

Komentarze

 • Litwin ma na rozkladzie Karola Celinskiego takze jest szansa, ze postawi jakis opor jak sie solidnie przygotuje.

 • flow

  ooo z walką wieczoru to szeroko poszli

 • vmvm

  Mogliby ogarnąć jego profil na sherdogu…

 • TheOne

  jego rekord jest nie do ogarnięcia skoro ma na koncie wplątanie w przestępczą działalność organizatora. 🙁

 • Magda S.

  A to ten wałek się nie wyjaśnił? mimo, że MMAnews ujawniło fałszowanie dokumentów to mu rekordu nie poprawili? Świat się kończy 🙁

 • adamus

  Rokas będzie dobry, liczę na ciekawą walkę wieczoru. A przypomnijcie gdzie ta transmisja ma być? to gdzieś w tv będzie?