Samuel Queito rywalem Aslambeka Saidova na październikowym ACB 24

09 Wrzesień 2015
2
Samuel Queito rywalem Aslambeka Saidova na październikowym ACB 24

Foto: sherdog.com

Foto: sherdog.com


Federacja Absolute Championship Berkut oficjalnie poinformowała o rywalu dla popularnego u nas w kraju Aslambeka Saidova, który 17 października wystąpi w Moskwie. To Amerykanin Samuel Queito (12-4), powracający po dwuletniej przerwie od zawodowych startów.

Queito może poszczycić się aktualnym ciągiem trzech zwycięstw z rzędu, a ostatnio przez poddanie ze znanym z KSW Benem Lagmanem. Na dwanaście wygranych, 7 razy poddawał rywali a jeden raz triumfował przez TKO. Na co dzień trenuje w kalifornijskim All In MMA.

Saidov do ostatniej chwili negocjował w sprawie podpisania nowej umowy z federacją KSW, która jego zdaniem „mogłaby nieco lepiej traktować swoich byłych mistrzów”, mając na myśli m. in. liczbę oferowanych mu walk a raczej ich brak w ostatnim czasie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
mmamovieslapViser Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
mmamovieslap
Gość

Saidov to solidny zawodnik, silny fizycznie ale nie błyszczy podczas walk i człowiek wielokrotnie usypiał kiedy musiał go oglądać. Niech walczy na ACB, a KSW może dzięki temu dać szansę takim jak Łukasz. Choć w innej kategorii, to jego walki powinny być znacznie ciekawsze.

Viser
Gość
Viser
Offline

Ciekawe jak wygląda teraz sytuacja Saidov’a z KSW, czy jest kontrakt czy go w ogóle już nie ma. Mógłby wypowiedzieć się krótko na ten temat.