TUF 22: Odcinek 2 (+opis odcinka)

autor:
17 Wrzesień 2015
2
TUF 22: Odcinek 2 (+opis odcinka)

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Wczoraj odbyła się transmisja 2-go odcinka 22-go sezonu „The Ultimate Fightera”. W rozwinięciu przedstawiamy streszczenie całej części, w której poznaliśmy pierwsze rozstrzygnięcia.

Conor McGregor spotkał się z zawodnikami „Team Europa” po wygraniu pierwszych walk, które zapewniły im miejsca w programie. Irlandczyk nakreślił strategię, oraz zapowiedział, że nie będzie odpowiedzialny za trenowanie kogokolwiek. Będzie natomiast kimś w stylu mentora, który wesprze ich psychicznie podczas ich walk. Zawodnicy wprowadzili się do domu „TUF-a”.

Na pierwszym treningu Urijah Faber podszedł do zawodników inaczej, aniżeli jego oponent McGregor. Planuje być bardziej otwarty dla zawodników i twierdzi, że każdy w drużynie musi wnieść coś, co wpłynie na satysfakcjonujące wyniki. Dana White zapowiedział, że każdy z trenerów może wybrać zawodnika, który przegrał w walce eliminacyjnej i zostanie przywrócony do programu „The Ultimate Fighter”.

Artem Lobov, który od lat jest przyjacielem i sparing partnerem Conora McGregora został wybrany do Teamu Europy, a Johny Nunez został przywrócony do Teamu U.S prowadzonego przez Fabera. Kolejną ciekawostką jest fakt, że będziemy mieli teraz dziewięć ćwierćfinałów, zamiast ośmiu. Zwycięzca najnudniejszego pojedynku zostanie odesłany do domu.

Doczekaliśmy się również pierwszej walki. Faber postawił na Ryana Halla, który w nieco mniej niż 30 sekund zwyciężył w starciu eliminacyjnym. Został zestawiony z Frantzem Siloą, który również wygrał swój premierowy bój przez poddanie w pierwszej rundzie. Nie inaczej było tym razem. Zawodnicy wagi lekkiej zaczęli od mocnej wymiany w stójce. Slioa zaczął od wewnętrznych kopnięć, a następnie mieliśmy wymianę pięściarską. Hall widząc zagrożenie starał się skrócić dystans, następnie przejść do parteru i tam poszukać swojej szansy. Pierwsza próba dojścia do nogi zakończyła się niepowodzeniem, ale już kolejna była jak najbardziej udana i skrętówka zaserwowana przez Halla zakończyła starcie już w 1 rundzie.

TUF 22:
Ryan Hall pokonał Frantza Slioa przez poddanie (skrętówka), runda 1.

Hall zanotował kolejną wygraną przez poddanie w pierwszej rundy. Zyskał na pewności siebie i cieszył się ze swojego występu. Przyznał, że nikt z uczestników nie jest w stanie podjąć walki z nim w parterze. Oprócz tego, zapewnił, że tylko procent swoich umiejętności został ujawniony podczas 2, kolejnych walk. Trenerzy wyznaczyli kolejnych zawodników, którzy zawalczą w walkach ćwierćfinałowych. W kolejnym odcinku z Teamu Fabera został wytypowany Chris Gruetzemacher, który zawalczy z Sasha Sharma z Teamu McGregora.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
GnuSmmamovieslap Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
GnuS
Gość
GnuS
Offline

Również przyłączam się do prośby coby kontynuować takie relacje, aż brakuje przycisku „Lubię to” 😉

mmamovieslap
Gość

Dobry pomysł na relacje, bo oglądanie tego jest nie na moje siły.