Tweet dnia: Maciej Kawulski radzi Błachowiczowi

07 Wrzesień 2015
Tweet dnia: Maciej Kawulski radzi Błachowiczowi


Podczas gdy wiele osób rozgoryczonych porażką Jana Błachowicza zdążyło już dać upust swoim emocjom i wskazać KSW jako maksimum fighterskich marzeń dla byłego mistrza polskiej federacji, wtem przemówił Maciej Kawulski z dobrą poradą.

@JanBlachowicz taki to już sport… teraz uważnie obserwuj wszystko w koło… to ważny czas i lekcja… nie tylko o mma. TWÓJ FAN

Ot na dobry start nowego tygodnia.

Komentarze

 • flow

  cenna porada ;P

 • mafiand

  HMM zgadza się widać różnicę oraz poziom polskiej przodującej federacjii oraz przeciwników dobieranych gwiazdom tej federacji oraz UFC jest przepaść !!! Jankowi trzeba zmiany trenera bo jak widać to nie działa

 • rudy

  Przepaść jest i żadne medialne czy telewizyjne wystąpienia i aspiracje nie zrobią z elity KSW elity światowej. Więc poziom federacji nie liczy się przez pryzmat popularności tylko tego jak wypadają ich zawodnicy na tle światowych konkurentów. I po stokroć śmieszy mnie to jak FEN z KSW się prześcigają kto jest lepsiejszy.

 • EmWu

  KSW promowało Janka, odpowiedni dobór przeciwników pozwolił na występy w UFC, a teraz niestety…. wdaje się, że Jankowi brakuje trochę pewności siebie, bo umiejętności przecież ma. Może nie mistrzowskie, ale coś tam przecież potrafi, więc wydaje się, że powinien więcej zdziałać za oceanem.

 • EL doopa

  Kawul jak zawsze zabłysnął na tweeterze. co ten człowiek by zrobił bez tego debilnego komunikatora w życiu…

 • EmWu

  Dla mnie to taki przekaz z tego wpisu: „widzisz… mówiliśmy, że u nas miałbyś cieplutko, a tam musisz sie męczyć, teraz patrz jak UFC może cię chcieć wyrolować”