Tweet dnia: Maciej Kawulski radzi Błachowiczowi

07 Wrzesień 2015
6
Tweet dnia: Maciej Kawulski radzi Błachowiczowi


Podczas gdy wiele osób rozgoryczonych porażką Jana Błachowicza zdążyło już dać upust swoim emocjom i wskazać KSW jako maksimum fighterskich marzeń dla byłego mistrza polskiej federacji, wtem przemówił Maciej Kawulski z dobrą poradą.

@JanBlachowicz taki to już sport… teraz uważnie obserwuj wszystko w koło… to ważny czas i lekcja… nie tylko o mma. TWÓJ FAN

Ot na dobry start nowego tygodnia.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
EmWuEL dooparudymafiandflow Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
EmWu
Gość
EmWu
Offline

Dla mnie to taki przekaz z tego wpisu: „widzisz… mówiliśmy, że u nas miałbyś cieplutko, a tam musisz sie męczyć, teraz patrz jak UFC może cię chcieć wyrolować”

EL doopa
Gość
EL doopa
Offline

Kawul jak zawsze zabłysnął na tweeterze. co ten człowiek by zrobił bez tego debilnego komunikatora w życiu…

EmWu
Gość
EmWu
Offline

KSW promowało Janka, odpowiedni dobór przeciwników pozwolił na występy w UFC, a teraz niestety…. wdaje się, że Jankowi brakuje trochę pewności siebie, bo umiejętności przecież ma. Może nie mistrzowskie, ale coś tam przecież potrafi, więc wydaje się, że powinien więcej zdziałać za oceanem.

rudy
Gość
rudy
Offline

Przepaść jest i żadne medialne czy telewizyjne wystąpienia i aspiracje nie zrobią z elity KSW elity światowej. Więc poziom federacji nie liczy się przez pryzmat popularności tylko tego jak wypadają ich zawodnicy na tle światowych konkurentów. I po stokroć śmieszy mnie to jak FEN z KSW się prześcigają kto jest lepsiejszy.

mafiand
Gość
mafiand
Offline

HMM zgadza się widać różnicę oraz poziom polskiej przodującej federacjii oraz przeciwników dobieranych gwiazdom tej federacji oraz UFC jest przepaść !!! Jankowi trzeba zmiany trenera bo jak widać to nie działa

flow
Gość
flow
Offline

cenna porada ;P